Наказ про заходи з реалізації вимог Поправки 164 до Додатка 1 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію щодо володіння професійною англійською мовою авіаційним персоналом

ДЕРЖАВІААДМІНІСТРАЦІЯ

НАКАЗ
28.12.2007             № 774
м.Київ

 

Про заходи з реалізації вимог
Поправки 164 до Додатка 1 до
Конвенції про міжнародну
цивільну авіацію щодо володіння
професійною англійською мовою
авіаційним персоналом

З метою реалізації вимог поправки 164 до Додатка 1 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію, а також наказу Мінтрансз’язку від 24.09.2007 № 842 “Про затвердження змін та доповнень до Правил видачі свідоцтв авіаційному персоналу” щодо рівня володіння професійно орієнтованою мовою пілотами, штурманами, диспетчерами обслуговування повітряного руху та операторами авіаційних станцій (далі – авіаційний персонал)

НАКАЗУЮ:

1. Керівникам авіапідприємств, що мають у підлеглому складі авіаційний персонал, технологічними документами якого передбачено ведення радіотелефонного зв’язку англійською мовою під час виконання польотів або обслуговування повітряного руху:

1.1. Довести до особового складу вимоги цього наказу щодо володіння професійною англійською мовою.

1.2. Організувати розроблення Планів заходів з реалізації вимог щодо рівня володіння англійською мовою авіаційним персоналом, відповідно до розділів, наведених у додатку 1 до цього наказу.

1.3. Забезпечити тестування авіаційного персоналу на визначення наявного рівня володіння англійською мовою у відповідних учбових закладах.

1.4. Вжити заходів щодо досягнення до 05.03.2008 року необхідною кількістю авіаційного персоналу визначеного рівня володіння професійною англійською мовою.

1.5. Забезпечити проходження тестування підлеглого авіаційного персоналу на підтвердження 4-го (робочого) рівня володіння англійською мовою в навчальних закладах України, перелік яких наведений у додатку 2 до цього наказу шляхом укладання відповідних договорів з навчальними закладами.

2. Першому заступнику голови Державіаадміністрації Лісняку О.І.:

2.1. Розробити та подати на затвердження до 01.02.2008 р. національний план дій щодо виконання вимог ІКАО до рівня володіння англійською мовою.

2.2. Затвердити та опублікувати склад центральної та регіональних комісій для перевірки рівня володіння професійно-орієнтованою англійською мовою авіаційним персоналом, та затвердити склад екзаменаторів (додаток 3 до цього наказу).

2.3. Затвердити та опублікувати на сайті Державіаадміністрації формат тесту, включаючи зразки завдань, для визначення рівня володіння авіаційною англійською мовою (додаток 4 до цього наказу).

2.4. Затвердити склад апеляційної комісії для оскарження результатів тестування (додаток 5 до цього наказу).

2.5. Затвердити процедуру затвердження та форму протоколу, що надається за результатами тестування центральною та регіональними комісіями (додаток 6 до цього наказу).

2.6. Розробити та затвердити процедуру визнання документів про встановлення рівня володіння англійською мовою, виданих іншими державами.

2.7. Організувати розробку модуля бази даних сертифікації авіаційного персоналу для внесення відмітки про встановлений рівень володіння англійською мовою та друку відповідних протоколів – до 31.12.2007 р.

2.8. Розробити з національним координатором (Суслова Г.А.) та затвердити процедуру та графік проведення аудитів комісій, зазначених у п. 1.5 цього наказу.

3. Начальнику управління стандартів льотної експлуатації (Коробко І.А.) та начальнику управління стандартів аеронавігації (Сімак В.М.) довести цей наказ до відома зацікавлених підприємств, організацій, експлуатантів та авіаційних навчальних закладів.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника голови Державіаадміністрації Лісняка О.І.

Заступник Міністра транспорту
та зв’язку України -
Голова Державіаадміністрації

А. Колісник

 

Додатки до наказу

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua