Протокол № 6

 ЗАТВЕРДЖУЮ
Голова Громадської Ради
при Державіаслужбі України
Большаков П.Я.
_____________________

м. Київ, 23березня 2016 р.
Протокол № 6
чергового засідання Громадської Ради
при Державній авіаційній службі України
                                               
Присутні: Большаков П.Я., Брай Н.В., Гончаренко С.П., Кочубей М.В.,Кушнір О.О.(дов),      Пенкаускас О.М., Радзівілова І.А.(дов). Рєзнік В.П.,Сапєгін С.В.(дов), Сікорський Є.О.,Скідан А.М.(дов).,Яковлєв Ю.В., Яценко В.А.
Від Державіаслужби України: Терлецька Н.В.

Порядок денний:

1.    Приймання та затвердження звітів Голів постійних комісій за 1-й квартал 2015 року.
2.    Приймання та затвердження планів Голів постійних комісій на 2-й квартал 2015 року.
3.    Різне.

1.    По першому пункту порядку денного:
Слухали: Голову Громадської ради при Державіаслужбі України Большакова П.Я. який проінформував, що тільки від двох Голів постійних комісій надійшли звітипо роботі за 1 квартал 2016 р.

Вирішили:  
а) Прийняти до відома та затвердити надані звіти по роботі постійних комісій Громадської ради за           1 квартал 2015 р.
б) Головам постійних комісій Громадської ради, що не надали звіти по роботі, надати їх до 25березня 2015 р. секретарю Громадської ради у електронному вигляді. Наголосити що роботу комісій необхідно проводити згідно затверджених планів та звітувати по ній напередодні засідання.

Голосували: за – одноголосно

2.    По другому пункту порядку денного:
Слухали: Голову Громадської ради при Державіаслужбі України Большакова П.Я. який наголосив, що плани по роботі на 2 квартал 2016 р.також надійшли лише від двох Голів постійних комісій

Вирішили:  Головам постійних комісій Громадської ради, що не надали плани по роботи на 2 квартал 2016 р. надати їх до 25березня 2015 р. секретарю Громадської ради у електронному вигляді.

Голосували: за – одноголосно.


3.  По третьому пункту порядку денного:
Слухали: Голову комісії Кочубея М.В. про участь членів Громадської ради в перевірках підприємств згідно планів Державіаслужби з метою проведення аналізу впливурішень, що приймаються.

Вирішили:  
Підтримати ініціативу й звернутися з відповідною пропозицією до керівництва Державіаслужби.

Голосували: за  – одноголосно.Слухали:Голову Громадської ради при ДержавіаслужбіУкраїни Большакова П.Я. відносно  дисципліни членів Громадської радищодо їх участі в запланованих засіданнях. Членів Громадської ради, які відсутні на трьох засіданнях поспіль, згідно статуту необхідно позбавляти членства.

Вирішили:
Архангельського К.В.,Капія І.О. та Павленка В.І., які не брали участі в роботі ради й не з’являлися на трьох останніх засіданняхвиключити зі складу  Громадської ради.
Секретарю Громадської ради провести аналіз участі інших членів в її засіданнях й доповісти на наступному засіданні.

Секретарю Громадської ради при Державіслужбі України Скідану А.М. надіслати лист попередження членам Громадської ради при Державіаслужбі України, які були відсутні на останніх двох засіданнях Громадської ради при Державіслужбі України:

Капустинський Олексій Андрійович,
Лепська Ольга Віталіївна,
Липовенко Петро Іванович,
Шарадкін Олексій Дмитрович.


Голосували: за – одноголосно.

Слухали: Голову комісіїЯковлєва Ю.В. відносно співучасті у розробці текстів Закону та Правил з авіаційної безпеки, яку має провадити Державіаслужба. Усі надані зауваження та пропозиції від комісії та кількох громадських організацій не беруться до уваги й залишаються без відповіді.

Вирішили:
Ініціювати публічне громадське обговорення цього питання у відповідності із пунктами 7 та 12 Положення про Громадську раду.

Голосували: за – 10, проти – 1.Слухали:Заступника голови Громадської ради Яценка В.А. про проведені та заплановані заходи  комісії зі спрощення формальностей у співучасті з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, за підтримки Міжвідомчої робочої групи зі спрощення процедур міжнародної торгівлі та логістики в Україні.  

Вирішили:підтримати зусилля комісії із зазначених питань й підготувати звернення до зацікавлених державних органів щодо активізації робіт у заявленій сфері.

Голосували: За – одноголосно.В.о  секретаряГромадської Ради
при Державіаслужбі України                                                                                Гончаренко С.П.

Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того,
щоб повідомити про це адміністратора сайту avia.gov.ua