10 та 11 травня 2022 року Делегація Державіаслужби на чолі з Головою Олександром Більчуком взяла учать у черговій нараді Генеральних Директорів з питань цивільної авіації Європейського Регіону ІКАО (EUR/NAT DGCA) та у 158 нараді Генеральних Директорів з питань цивільної авіації Європейської Конференції Цивільної Авіації (ЄКЦА).

Під час участі у даних заходах Делегацією була надана детальна інформація щодо нахабних та безвідповідальних порушень росією Чиказької Конвенції з 2014 року, та, зокрема починаючи з 24.02.2022.

Було наголошено на тому, що зараз потрібно консолідувати зусилля усіх цивілізованих країн для притягнення росії до відповідальності за свої дії. Зустрічі пройшли надзвичайно продуктивно і було отримано запевнення від представників усіх країн-членів ЄКЦА, а також представників Європейської Комісії та FAA, у тому, що вони докладатимуть усіх зусиль для цього.

Учасники високо оцінили рівень співпраці з українськими авіаційними властями у цей надскладний період для галузі та країни в цілому.

Важливо зазначити, що Україну обрали в Координаційний Комітет Європейської Конференції Цивільної Авіації.

Окрім цього було відзначено хоробрість та мужність українського народу у боротьбі з російською агресією.