26 червня 2017 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній

Інформація щодо прийнятих рішень Комісії з розгляду питань щодо
прав на експлуатацію повітряних ліній

26 червня 2017 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній (далі – Комісія).

Відповідно до Протоколу № 26 Комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби:

1. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень) до документу про право ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на експлуатацію повітряної лінії:
Івано-Франківськ – Аліканте (Королівство Іспанія) – Івано-Франківськ
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, визначивши частоту рейсів: 3 рейси на тиждень.

2. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 14 до 21 рейсу на тиждень) до документу про право ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Дніпро – Київ
для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України, визначивши частоту рейсів: 21 рейс на тиждень.

3. Надати ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» права на експлуатацію повітряних ліній:
Львів – Барселона (Королівство Іспанія) – Львів (частота рейсів: 2 рейси на тиждень),
Одеса – Мінськ (Республіка Білорусь) – Одеса (частота рейсів: 6 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії прав: з 01.07.2017 на необмежений строк.

4. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 1 до 4 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіаційна компанія «Роза Вітрів» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Варна (Республіка Болгарія) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, визначивши частоту рейсів: 4 рейси на тиждень.

5. Надати ТОВ «АНДА ЕЙР» право на експлуатацію повітряної лінії:
Запоріжжя – Подґоріца (Чорногорія) – Запоріжжя (частота рейсів: 1 рейс на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: з 01.07.2017 до 28.10.2017.

6. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Львів – Анталія (Турецька Республіка) – Львів (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: з 29.06.2017 до 28.10.2017.