26 грудня 2017 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній

Відповідно до Протоколу № 32 Комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби:

1. Внести зміни до документу про право ТОВ АТА «Крунк» (зміна відомостей про місцезнаходження авіаперевізника шляхом викладення у редакції «01133, м. Київ, вул. Євгена Коновальця, 44 А» та зміна відомостей щодо повітряних ліній шляхом доповнення країною Ісламська Республіка Афганістан (Баграм, Герат, Джелалабад, Кабул, Кандагар, Кундуз, Мазарі-Шаріф, Кемп Бастіон, Кемп Дуайер, Файзабад)
для виконання авіаційних перевезень в інших державах.

2. Надати ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» права на експлуатацію повітряних ліній:
Київ – Коломбо (Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка) – Київ (частота рейсів: 1 рейс на тиждень),
Київ – Габала (Азербайджанська Республіка) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням стоку дії прав: з 02.01.2018 до 24.03.2018.

3. Надати ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» права на експлуатацію повітряних ліній:
Одеса – Франкфурт (Федеративна Республіка Німеччина) – Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень),
Одеса – Берлін (Федеративна Республіка Німеччина) – Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням стоку дії прав: з 02.01.2018 на необмежений строк.

4. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 14 до 17 рейсів на тиждень) до документу про право ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Тбілісі (Грузія) – Київ
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, визначивши частоту рейсів: 17 рейсів на тиждень.