«Анда Ейр» усунула зауваження Державіаслужби

65

Авіакомпанія «Анда Ейр» виконала рішення Державної авіаційної служби України щодо неухильного дотримання вимог Повітряного кодексу. Перевізник вніс до свого сертифіката експлуатанта друге повітряне судно (MD-83 URCOU).

Відповідно до пункту 6 статті 10 Повітряного кодексу України для забезпечення безпеки польотів та безперебійної роботи транспортної системи України в частині повітряних перевезень авіакомпанія повинна забезпечити експлуатацію не менше двох повітряних суден.

Раніше Державіаслужба розглядала можливість призупинення сертифіката експлуатанта «Анда Ейр» через невідповідність цій вимозі Повітряного кодексу – компанія експлуатувала лише одне повітряне судно.

Зокрема на засіданні постійно діючої сертифікаційної комісії Державіаслужби 13 липня авіаперевізник був попереджений про необхідність внесення до сертифіката другого повітряного судна до 21 липня. З огляду на значну кількість пасажирів, що планують скористатись послугами авіаперевізника протягом вихідних (22-23 липня), комісія прийняла рішення продовжити термін усунення невідповідностей до 25 липня. Також Державіаслужба наголосила керівнику авіакомпанії на необхідності неухильно дотримуватись положень щодо прав пасажирів, викладених у Повітряному кодексі та Правилах повітряних перевезень пасажирів і багажу, зокрема у разі скасування рейсів.