«Анда Ейр» усунула зауваження Державіаслужби

Авіакомпанія «Анда Ейр» виконала рішення Державної авіаційної служби України щодо неухильного дотримання вимог Повітряного кодексу. Перевізник вніс до свого сертифіката експлуатанта друге повітряне судно (MD-83 URCOU).

Відповідно до пункту 6 статті 10 Повітряного кодексу України для забезпечення безпеки польотів та безперебійної роботи транспортної системи України в частині повітряних перевезень авіакомпанія повинна забезпечити експлуатацію не менше двох повітряних суден.

Раніше Державіаслужба розглядала можливість призупинення сертифіката експлуатанта «Анда Ейр» через невідповідність цій вимозі Повітряного кодексу – компанія експлуатувала лише одне повітряне судно.

Зокрема на засіданні постійно діючої сертифікаційної комісії Державіаслужби 13 липня авіаперевізник був попереджений про необхідність внесення до сертифіката другого повітряного судна до 21 липня. З огляду на значну кількість пасажирів, що планують скористатись послугами авіаперевізника протягом вихідних (22-23 липня), комісія прийняла рішення продовжити термін усунення невідповідностей до 25 липня. Також Державіаслужба наголосила керівнику авіакомпанії на необхідності неухильно дотримуватись положень щодо прав пасажирів, викладених у Повітряному кодексі та Правилах повітряних перевезень пасажирів і багажу, зокрема у разі скасування рейсів.