Авіаційна влада США пом’якшила заборони щодо польотів у повітряному просторі України

Федеральна авіаційна адміністрація Сполучених Штатів Америки (FAA) 18 жовтня переглянула заборону, встановлену для авіакомпаній США, щодо виконання польотів у Дніпропетровському (UKDV) та Сімферопольському (UKFV) районах польотної інформації. Такий крок став можливий в результаті стабілізації ситуації щодо безпеки польотів та авіаційної безпеки в зазначених регіонах. Прийняттю рішення американської стороною також передувала низка зустрічей з українською делегацією фахівців Державіаслужби та Украероруху, фінальна з яких відбулась у вересні від головуванням очільника Державіаслужби Олександра Більчука.

 

Модифікація відповідного регулюючого  документу (SFAR 113):

– дозволяє американським авіаперевізникам здійснювати польоти на окремих повітряних маршрутах над Чорним морем, що проходять через Сімферопольський район польотної інформації у південній та південно-західній його частинах;

– відкриває 3 аеропорти в західній частині Дніпропетровського району польотної інформації – Харків, Дніпро та Запоріжжя – для зльотів та посадок.

 

Документ з оновленими умовами

застосовуватиметься з 27.10.2018 до 27.10.2020 після його опублікування.

 

Нагадаємо, вперше заборона на здійснення польотів у Дніпропетровському та Сімферопольському районах польотної інформації була встановлена FAA для американських авіакомпаній у 2014 році, та була продовжена у 2016 році.