Директор департаменту – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Задорожня Аліна Олександрівна

Робочий: 351-50-91
E-mail: Alina.Zadorozhnia@avia.gov.ua
Кімната: 
1603

Заступник директора департаменту – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Сімак Віталій Михайлович

Робочий: 351-50-93
E-mail: Vitaliy.Simak@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Федяков Андрій Віталійович

Робочий: 351-53-58
E-mail: Andriy.Fediakov@avia.gov.ua
Кімната: 
1614

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Шишковський Ігор Миколайович

Робочий: 351-55-38
E-mail: Ihor.Shyshkovskyi@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Білько Анастасія Павлівна

Робочий: 351-50-63
E-mail: Anastasiya.Bilko@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Сурмач Григорій Іванович

Робочий: 351-50-40
E-mail: Hryhorii.Surmach@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Опря Василь Петрович

Робочий: 351-54-44
E-mail: Vasyl.Opria@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Луканін Ігор Валентинович

Робочий: 351-55-57
E-mail: Ihor.Lukanin@avia.gov.ua
Кімната: 1615

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Буданов Роман Іванович

Робочий: 
E-mail: 
Кімната: 

Заступник директора департаменту – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Борзенець Сергій Вікторович

Робочий: 351-55-33
Рабочий факс: 351-53-15
E-mail: Serhiy.Borzenets@avia.gov.ua
Кімната: 
1609

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Смусь Олександр Ігорович

Робочий: 351-51-17
E-mail: Oleksandr.Smus@avia.gov.ua
Кімната: 1609

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Гришко Олена Миколаївна

Робочий: 351-51-39
E-mail: Olena.Gryshko@avia.gov.ua
Кімната: 1609

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Анісімова Олена Ігорівна

Робочий: 351-52-04
E-mail: Olena.Anisimova@avia.gov.ua
Кімната: 1609

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Литвиненко Анастасія Вікторівна

Робочий: 351-50-44
E-mail: Anastasiya.Lytvynenko@avia.gov.ua
Кімната: 1609

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Славіхін Василь Миколайович

Робочий:
E-mail: Vasyl.Slavikhin@avia.gov.ua
Кімната: 1609

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Скобліков Олександр Вадимович

Робочий: 351-53-03
E-mail: Oleksandr.Skoblikov@avia.gov.ua
Кімната: 1605

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Лукіянчук Роман Едуардович

Робочий: 351-54-62
Рабочий факс: 351-55-56
E-mail: Roman.Lukiianchuk@avia.gov.ua
Кімната: 
1605

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Колій Наталія Степанівна

Робочий: 351-56-43
E-mail: Nataliya.Kolii@avia.gov.ua
Кімната: 1605

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Волкова Олена Василівна

Робочий: 351-52-07
E-mail: Olena.Volkova@avia.gov.ua
Кімната: 1605

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Тимощук Олександр Вікторович

Робочий: 351-52-42
E-mail: Oleksandr.Tymoshchuk@avia.gov.ua
Кімната: 1605

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Опарін Олексій Ігорович

Робочий: 351-52-29
E-mail: Oleksiy.Oparin@avia.gov.ua
Кімната: 1604

Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Буянова Юлія Олександрівна

Робочий: 351-54-46
E-mail: Yuliya.Buianova@avia.gov.ua
Кімната: 
1604

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Волинець Валентин Аркадійович

Робочий: 351-50-38
E-mail: Valentyn.Volynets@avia.gov.ua
Кімната: 1604

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Лисенко Ольга Миколаївна

Робочий: 351-52-43
E-mail: Olha.Lysenko@avia.gov.ua
Кімната: 1604

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Семенченко Ігор Анатолійович

Робочий: 351-55-96
E-mail: Igor.Semenchenko@avia.gov.ua
Кімната: 
1609

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Ларіонов Андрій Іванович

Робочий: 351-50-23
E-mail: Andriy.Larionov@avia.gov.ua
Кімната: 1606

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Камашев Олександр Васильович

Робочий: 351-52-90
E-mail: Oleksandr.Kamashev@avia.gov.ua
Кімната: 1602

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Лук’яненко Марія Олександрівна

Робочий: 351-53-79
E-mail: Mariya.Lukianenko@avia.gov.ua
Кімната: 1602

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Хатунцев Сергій Іванович

Робочий: 351-53-49
E-mail: Serhiy.Khatuntsev@avia.gov.ua
Кімната: 
1614

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Бихало Іван Васильович

Робочий: 351-52-93
E-mail: Ivan.Byhalo@avia.gov.ua
Кімната: 1614

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Потебня Володимир Миколайович

Робочий: 351-52-06
E-mail: Volodymyr.Potebnia@avia.gov.ua
Кімната: 1614

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Вараксін Володимир Георгійович

Робочий: 351-53-85
E-mail: Volodymyr.Varaksin@avia.gov.ua
Кімната: 1614