Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Коршук Сергій МиколайовичДиректор департаменту351-54-02Sergii.Korshuk@avia.gov.ua1403

Шевчук Ірина Олександрівна

Заступник директора департаменту – начальник управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва351-52-15 Iryna.Shevchuk@avia.gov.ua1402
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Шевчук Ірина Олександрівна Начальник управління 351-52-15  Iryna.Shevchuk@avia.gov.ua 1402

Відділ організації та контролю авіаційних перевезень

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Рекеда Ольга Володимирівна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-52-92 Olha.Rekeda@avia.gov.ua 1406
Печенюк Наталія Владиславівна
Заступник начальника відділу
351-54-48 Nataliya.Pecheniuk@avia.gov.ua 1709
Овчинников Олексій Валеріанович Головний спеціаліст 351-53-11 Olexiy.Ovchynnykov@avia.gov.ua 1406
Ніколюк Ольга Олександрівна Головний спеціаліст 351-53-56 Olha.Nikoliuk@avia.gov.ua 1404
 Лисевич Ганна Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-21  Hanna.Lysevich@avia.gov.ua 1404
Курвякова Людмила Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-05  Lyudmyla.Kurviakova@avia.gov.ua 1406

Відділ координації польотів – Центральна диспетчерська служба ЦА

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Воронецький Олександр Володимирович Начальник відділу 351-53-43 Oleksandr.Voronetskyi@avia.gov.ua 1211
Виссал Володимир Миколайович
Заступник начальника відділу
351-54-18 Volodymyr.Vyssal@avia.gov.ua 1214
Леонгард Тетяна Оттовна Головний спеціаліст 351-55-10 Tetyana.Leongard@avia.gov.ua 1214
Найда Юрій Володимирович Головний спеціаліст 351-55-51 Yuriy.Naida@avia.gov.ua 1214
Капустенко Володимир Володимирович Головний спеціаліст 351-52-31 Volodymyr.Kapustenko@avia.gov.ua 1211
Волкова Ірина Віталіївна Головний спеціаліст
Підвисоцька Анастасія Валентинівна Головний спеціаліст 351-55-51 Anastasiya.Pidvysotska@avia.gov.ua 1214
Семенко Олег Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51  Oleh.Semenko@avia.gov.ua 1214
Захаров Дмитро Клавдійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51  Dmytro.Zakharov@avia.gov.ua  1214

Відділ міжнорадного співробітництва

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Давидов Данило Олександрович Начальник відділу 351-55-46 Danylo.Davydov@avia.gov.ua 1405
Голговська Ольга Геннадіївна
Головний спеціаліст
351-55-48 Olga.Golgovska@avia.gov.ua 1405
Горбатюк Оксана Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-77 Oksana.Gorbatiuk@avia.gov.ua 1405
Харченко Валерія Володимирівна Головний спеціаліст 351-53-88 Valeriia.Kharchenko@avia.gov.ua 1405

Відділ економіного аналізу та контролю за страхуванням

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ніколаєнко Олена Сергіївні Начальник відділу 351-53-76 Olena.Nikolaienko@avia.gov.ua 1203
Бондар Ольга Валеріївна
Головний спеціаліст
351-53-66 Olha.Bondar@avia.gov.ua 1207
Черкасова Олена Володимироівна Головний спеціаліст 351-51-65 Olena.Cherkasova@avia.gov.ua 1204
Скіпіна Олена Григорівна Головний спеціаліст 351-52-57 Olena.Skipina@avia.gov.ua 1206
Пророченко Тетяна Дмитрівна Головний спеціаліст 351-53-86 Tetyana.Prorochenko@avia.gov.ua 1207
Малкіна Надія Володимирівна Головний спеціаліст 351-51-65 Nadiya.Malkina@avia.gov.ua 1204
Сіренко Віталія Валеріївна Головний спеціаліст 351-56-35 Vitaliya.Sirenko@avia.gov.ua 1206

Відділ ліцензування сертифікації та регулювання перевезень небезпечних вантажів

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Котова Світлана Олександрівна Начальник відділу 351-55-26 Svitlana.Kotova@avia.gov.ua 1407
Запнивітренко Олександр Євгенович
Заступник начальника відділу
351-56-87 Oleksandr.Zapnyvitrenko@avia.gov.ua 1408
Зікій Сергій Сергійович Головний спеціаліст 351-54-41 Serhiy.Zikii@avia.gov.ua 1408
Журавльова Марина Леонідівна Головний спеціаліст 351-55-49 Maryna.Zhyravlova@avia.gov.ua 1407
Щербинін Сергій Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-52 Serhiy.Scherbynin@avia.gov.ua 1407
Грохольська Наталія Олександрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-23 Nataliia.Grokholska@avia.gov.ua 1408
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Голодняк Григорій Георгійович Заступник директора департаменту – начальник управління- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-13 Hryhoriy.Golodniak@avia.gov.ua 1707

Відділ сертифікації аеродромів

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Ідрісова Ганна ДжабірівнаЗаступник начальника управління – начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-30Hanna.Idrisova@avia.gov.ua1705
Чичеріна Марина Юріївна

Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

351-53-87Maryna.Chicherina@avia.gov.ua1703
Хороманська Ольга ГеннадіївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-23Olha.Chromanskaya@avia.gov.ua1705
Борищук Георгій СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-56-29Heorhiy.Boryshchuk@avia.gov.ua1706
Лук’янов Олексій ЮрійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-70Olexii.Lukianov@avia.gov.ua1706
Хмельницька Тетяна ГригорівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-13Tetiana.Hmelnytska@avia.gov.ua1707
Кавунова Оксана ВолодимирівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-18Oksana.Kavunova@avia.gov.ua1704
Демченко Павло МихайловичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-51-55 Pavlo.Demchenko@avia.gov.ua1705
Гурєєва Лариса МиколаївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-13Larysa.Gurieieva@avia.gov.ua1707

Відділ сертифікації суб’єктів аеропортової діяльності

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кордянін Віктор Юрійович
Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-52-33 Viktor.Kordianin@avia.gov.ua 1708
Шевяков Олег Олегович
Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-53-91 Oleh.Shevyakov@avia.gov.ua 1708
Пуклін Олександр Вікторович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-56-67 Oleksandr.Puklin@avia.gov.ua 1708
 Братус Анатолій Володимирович  Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації  351-55-87  Anatoliy.Bratus@avia.gov.ua  1518
 Іванова Ганна Володимирівна  Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації  351-55-87  Hanna.Ivanova@avia.gov.ua  1518
 Савка Станіслав Ігорович  Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації  351-52-59  Stanislav.Savka@avia.gov.ua  1709
 Березовська Анастасія Ігорівна  Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації  351-56-99  Anastasiya.Berezovska@avia.gov.ua  1709
Юхно Оксана Олексіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-54 Oksana.Iukhno@avia.gov.ua 1709

Відділ аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Данилюк Володимир Олександрович Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-96 Volodymyr.Danyliuk@avia.gov.ua 1213
Діцул Олег Олександрович
Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-55-43 Oleh.Ditsul@avia.gov.ua 1213
 
Тимко Олександр Анатолійович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
 351-52-76  Oleksandr.Tymko@avia.gov.ua 1213
 Борбатько Володимир Олегович  
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
 351-54-50  Volodymyr.Borbatko@avia.gov.ua 1213
Дробенко Олександр Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-69 Oleksandr.Drobenko@avia.gov.ua 1213
Шлапацький Олександр Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації  351-55-97 Oleksandr.Shlapatskyi@avia.gov.ua 1213

Відділ нагляду за діяльністю експлуатанта аеродрому

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Григор’єва Леся Володимирівна Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-23 Lesya.Hryhorieva@avia.gov.ua 1705
Букавцова Інна Миколаївна
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-52-28 Inna.Bukavtsova@avia.gov.ua 1705
Зонюк Тетяна Андріївна
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-52-51 Tatyana.Zonyuk@avia.gov.ua 1703
Кавунов Володимир Миколайович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-55-98 Volodymyr.Kavunov@avia.gov.ua 1706

Координаційний центр пошуку та рятування

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Астаф’єв Дмитро ВалерійовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-47Dmytro.Astafiev@avia.gov.ua1212
Будько Сергій ЄвгеновичЗаступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-06Serhii.Budko@avia.gov.ua1506
Ващенко Наталія АнатоліївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212
Даниленко Василь ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212
Качаловський Віктор БорисовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97 rcc@avia.gov.ua1212
Шевченко Володимир ВасильовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212