Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Коршук Сергій МиколайовичДиректор департаменту351-54-02Sergii.Korshuk@avia.gov.ua1403

Шевчук Ірина Олександрівна

Заступник директора департаменту – начальник управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва351-52-15 Iryna.Shevchuk@avia.gov.ua1402
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Шевчук Ірина Олександрівна Начальник управління 351-52-15  Iryna.Shevchuk@avia.gov.ua 1402

Відділ організації та контролю авіаційних перевезень

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Рекеда Ольга Володимирівна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-52-92 Olha.Rekeda@avia.gov.ua 1406
Печенюк Наталія Владиславівна
Заступник начальника відділу
351-54-48 Nataliya.Pecheniuk@avia.gov.ua 1709
Овчинников Олексій Валеріанович Головний спеціаліст 351-53-11 Olexiy.Ovchynnykov@avia.gov.ua 1406
Ніколюк Ольга Олександрівна Головний спеціаліст 351-53-56 Olha.Nikoliuk@avia.gov.ua 1404
 Лисевич Ганна Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-21  Hanna.Lysevich@avia.gov.ua 1404
Курвякова Людмила Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-05  Lyudmyla.Kurviakova@avia.gov.ua 1406

Відділ координації польотів – Центральна диспетчерська служба ЦА

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Воронецький Олександр Володимирович Начальник відділу 351-53-43 Oleksandr.Voronetskyi@avia.gov.ua 1211
Виссал Володимир Миколайович
Заступник начальника відділу
351-54-18 Volodymyr.Vyssal@avia.gov.ua 1214
Леонгард Тетяна Оттовна Головний спеціаліст 351-55-10 Tetyana.Leongard@avia.gov.ua 1214
Найда Юрій Володимирович Головний спеціаліст 351-55-51 Yuriy.Naida@avia.gov.ua 1214
Капустенко Володимир Володимирович Головний спеціаліст 351-52-31 Volodymyr.Kapustenko@avia.gov.ua 1211
Волкова Ірина Віталіївна Головний спеціаліст
Підвисоцька Анастасія Валентинівна Головний спеціаліст 351-55-51 Anastasiya.Pidvysotska@avia.gov.ua 1214
Семенко Олег Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51  Oleh.Semenko@avia.gov.ua 1214
Захаров Дмитро Клавдійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51  Dmytro.Zakharov@avia.gov.ua  1214

Відділ міжнародного співробітництва

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Давидов Данило ОлександровичНачальник відділу351-55-46Danylo.Davydov@avia.gov.ua1405
Голговська Ольга Геннадіївна

Головний спеціаліст

351-55-48Olga.Golgovska@avia.gov.ua1405
Горбатюк Оксана СергіївнаГоловний спеціаліст351-53-77Oksana.Gorbatiuk@avia.gov.ua1405
Харченко Валерія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст351-53-88Valeriia.Kharchenko@avia.gov.ua1405

Відділ економіного аналізу та контролю за страхуванням

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ніколаєнко Олена Сергіївні Начальник відділу 351-53-76 Olena.Nikolaienko@avia.gov.ua 1203
Бондар Ольга Валеріївна
Головний спеціаліст
351-53-66 Olha.Bondar@avia.gov.ua 1207
Черкасова Олена Володимироівна Головний спеціаліст 351-51-65 Olena.Cherkasova@avia.gov.ua 1204
Скіпіна Олена Григорівна Головний спеціаліст 351-52-57 Olena.Skipina@avia.gov.ua 1206
Пророченко Тетяна Дмитрівна Головний спеціаліст 351-53-86 Tetyana.Prorochenko@avia.gov.ua 1207
Малкіна Надія Володимирівна Головний спеціаліст 351-51-65 Nadiya.Malkina@avia.gov.ua 1204
Сіренко Віталія Валеріївна Головний спеціаліст 351-56-35 Vitaliya.Sirenko@avia.gov.ua 1206

Відділ ліцензування сертифікації та регулювання перевезень небезпечних вантажів

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Котова Світлана Олександрівна Начальник відділу 351-55-26 Svitlana.Kotova@avia.gov.ua 1407
Запнивітренко Олександр Євгенович
Заступник начальника відділу
351-56-87 Oleksandr.Zapnyvitrenko@avia.gov.ua 1408
Зікій Сергій Сергійович Головний спеціаліст 351-54-41 Serhiy.Zikii@avia.gov.ua 1408
Журавльова Марина Леонідівна Головний спеціаліст 351-55-49 Maryna.Zhyravlova@avia.gov.ua 1407
Щербинін Сергій Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-52 Serhiy.Scherbynin@avia.gov.ua 1407
Грохольська Наталія Олександрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-23 Nataliia.Grokholska@avia.gov.ua 1408
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Голодняк Григорій ГеоргійовичЗаступник директора департаменту – начальник управління- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-13Hryhoriy.Golodniak@avia.gov.ua1707

Відділ сертифікації аеродромів

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ідрісова Ганна Джабірівна Заступник начальника управління – начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-30 Hanna.Idrisova@avia.gov.ua 1705
Чичеріна Марина Юріївна
Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-53-87 Maryna.Chicherina@avia.gov.ua 1703
Хороманська Ольга Геннадіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-12 Olha.Chromanskaya@avia.gov.ua 1705
Борищук Георгій Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-29 Heorhiy.Boryshchuk@avia.gov.ua 1706
Хмельницька Тетяна Григорівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-70 Tetiana.Hmelnytska@avia.gov.ua 1706
Кавунова Оксана Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-18 Oksana.Kavunova@avia.gov.ua 1704
Демченко Павло Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-55  Pavlo.Demchenko@avia.gov.ua 1705
Гурєєва Лариса Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-78 Larysa.Gurieieva@avia.gov.ua 1704
Сокол Олег Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-44 Sokol.Oleh@avia.gov.ua 1704
Голубков Руслан Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-18 Ruslan.Holubkov@avia.gov.ua 1704

Відділ сертифікації суб’єктів аеропортової діяльності

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Кордянін Віктор Юрійович

Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

351-52-33Viktor.Kordianin@avia.gov.ua1708
Шевяков Олег Олегович

Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

351-53-91Oleh.Shevyakov@avia.gov.ua1708
Пуклін Олександр Вікторович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

351-56-67Oleksandr.Puklin@avia.gov.ua1708
 Братус Анатолій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-87 Anatoliy.Bratus@avia.gov.ua 1518
 Іванова Ганна Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-87 Hanna.Ivanova@avia.gov.ua 1518
 Савка Станіслав Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-59 Stanislav.Savka@avia.gov.ua 1709
 Березовська Анастасія Ігорівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-99 Anastasiya.Berezovska@avia.gov.ua 1709
Юхно Оксана ОлексіївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-54Oksana.Yukhno@avia.gov.ua1709
Бихов Ярослав Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-81 1515

Відділ аварійно-рятувального та протипожежного забезпечення

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Данилюк Володимир ОлександровичНачальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-51-96Volodymyr.Danyliuk@avia.gov.ua1213

Діцул Олег Олександрович

Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

351-55-43Oleh.Ditsul@avia.gov.ua1213

 Тимко Олександр Анатолійович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

 351-52-76 Oleksandr.Tymko@avia.gov.ua1213
 Борбатько Володимир Олегович

 Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

 351-54-50 Volodymyr.Borbatko@avia.gov.ua1213
Дробенко Олександр ПавловичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-69Oleksandr.Drobenko@avia.gov.ua1213
Шлапацький Олександр МихайловичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-97Oleksandr.Shlapatskyi@avia.gov.ua1213

Відділ нагляду за діяльністю експлуатанта аеродрому

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Григор’єва Леся Володимирівна Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-23 Lesya.Hryhorieva@avia.gov.ua 1705
Печенюк Наталія Владиславівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-48 Nataliya.Pecheniuk@avia.gov.ua 1709
Букавцова Інна Миколаївна
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-52-28 Inna.Bukavtsova@avia.gov.ua 1705
Зонюк Тетяна Андріївна
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-52-51 Tatyana.Zonyuk@avia.gov.ua 1703
Кавунов Володимир Миколайович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
351-55-98 Volodymyr.Kavunov@avia.gov.ua 1706

Координаційний центр пошуку та рятування

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Астаф’єв Дмитро ВалерійовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-47Dmytro.Astafiev@avia.gov.ua1212
Будько Сергій ЄвгеновичЗаступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-47Serhii.Budko@avia.gov.ua1212
Ващенко Наталія АнатоліївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212
Даниленко Василь ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212
Качаловський Віктор БорисовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97 rcc@avia.gov.ua1212
Шевченко Володимир ВасильовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-97rcc@avia.gov.ua1212