Директор департаменту – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Лісняк Олександр Іванович

Робочий: 351-54-04
E-mail: Oleksandr.Lisniak@avia.gov.ua
Кімната: 
1409

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Дьомін Едуард ВолодимировичЗаступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-54-11Eduard.Domin@avia.gov.ua2110

Відділ сертифікації та нагляду за виконанням польотів транспортних перевезень

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Волосовський Олександр АнтоновичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-24Oleksandr.Volosovskyi@avia.gov.ua2103

Духоборов Володимир Вікторович

 
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією Volodymyr.Dukhoborov@avia.gov.ua2103
Сиволап Василь ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-50-72Vasyl.Syvolap@avia.gov.ua2105

Вакуленко Дмитро Володимирович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-55-25Dmytro.Vakulenko@avia.gov.ua2104
Горбік Олександр ДмитровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-17Oleksandr.Gorbik@avia.gov.ua2105
Здольник Євген ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-74Ievgen.Zdolnyk@avia.gov.ua2104
Куцюк Роман ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-80Roman.Kutsiuk@avia.gov.ua2104
Білько Володимир МиколайовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-51-14Volodymyr.Bilko@avia.gov.ua2105

Парахін Юрій Тихонович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-12 Yuriy.Parakhin@avia.gov.ua 2105
 Семака Валерій ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-29 Valeriy.Semaka@avia.gov.ua 2105
 Хара Станіслав МиколайовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-52-61 Stanislav.Khara@avia.gov.ua 2105

Відділ сертифікації та нагляду за виконанням авіаційних робіт

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Сувейка Олег МихайловичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-53Oleh.Suveika@avia.gov.ua2109

Поляков Володимир Іванович

 
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-54-61Volodymyr.Poliakov@avia.gov.ua2109
Зінченко Ігор ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-54-43Ihor.Zinchenko@avia.gov.ua2107

Грицай Дмитро Сергійович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-55-91Dmytro.Grytsay@avia.gov.ua2106
Дідик Володимир АндрійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-51-16Volodymyr.Didyk@avia.gov.ua2107
Качан Ігор ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-98Ihor.Kachan@avia.gov.ua2107
Пахомов Сергій АнатолійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-67Serhiy.Pakhomov@avia.gov.ua2106

Байдуж Роман Едуардович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-52-87 Roman.Baiduzh@avia.gov.ua 2106

Відділ інспекторів SAFA

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Печенюк Олександр ВалентиновичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-55-24Oleksandr.Pecheniuk@avia.gov.ua2118

Сокол Олег Валентинович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-71Oleh.Sokol@avia.gov.ua2119
Балинець Олена ОлександрівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-49Olena.Balynets@avia.gov.ua2117

Третяк Юлія Володимирівна

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-53-01Iuliia.Tretyak@avia.gov.ua2118

Крайтор Павло Вікторович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-71Pavel.Kraitor@avia.gov.ua2119
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Трофімов Валерій Борисович Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-28 Valeriy.Trofimov@avia.gov.ua 1611

Відділ сертифікації персоналу з льотної експлуатації

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Білецький Едуард ГригоровичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-54Eduard.Biletskyi@avia.gov.ua1302
Соболєв Олег СергійовичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-53-78Oleh.Soboliev@avia.gov.ua1613
Безлєпкіна Євгенія АнатоліївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-53-06Yevheniya.Bezliepkina@avia.gov.ua1613
Галевський Едуард КостянтиновичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-85Eduard.Halevskyi@avia.gov.ua1608
Ігнатьєва Олена ВолодимирівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-52-58Olena.Ignatyeva@avia.gov.ua1612
Павленко Юлія ВолодимирівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-51-03Yuliya.Pavlenko@avia.gov.ua1612
Яніна Ірина ВолодимирівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-54-16Iryna.Yanina@avia.gov.ua1612
Білозор Олена ОлександрівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-55-81Olena.Bilozor@avia.gov.ua1616

Відділ сертифікації затверджених організацій з підготовки льотного персоналу

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кривошия Григорій Митрофанович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-75 Hryhoriy.Kryvoshyia@avia.gov.ua 1613
Кондратенко Костянтин Григорович
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
351-55-16 Kostyantyn.Kondratenko@avia.gov.ua 1612
Мельничук Юрій Михайлович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
351-56-71 Yuriy.Melnychuk@avia.gov.ua  1613
Темборовська Наталія Миколаївна
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
351-55-41 Nataliya.Temborovska@avia.gov.ua
Данильченко Олексій Петрович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
351-56-71 Oleksiy.Danylchenko@avia.gov.ua  1608
Бакай Олександр Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-71 Oleksandr.Bakai@avia.gov.ua 1608

Сектор нагляду за екзаменаторами

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Пилипчук Леонід Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-63 Leonid.Pylypchuk@avia.gov.ua 1610
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Юньков Олексій В’ячеславовичНачальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-55-13Oleksiy.Yunkov@avia.gov.ua2116

Відділ південної регіональної інспекції

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Таранець Віктор МиколайовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(048)239- 32-54Viktor.Taranets@avia.gov.ua 
Старостенко Микола ПетровичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(048)239- 32-54Mykola.Starostenko@avia.gov.ua 
Григор’єв Олексій ВасильовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден(095)611-51-14Oleksiy.Hryhoriev@avia.gov.ua 
Клюшніченко Олександр ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації(048)239- 32-54Oleksandr.Kliushnichenko@avia.gov.ua 

Відділ центральної регіональної інспекції

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Горькавий Сергій Олександрович
Заступник начальника управління – 
начальник відділу – державний інспектор 
з авіаційного нагляду за льотною 
експлуатацією
351-52-44Sergii.Gorkavyi@avia.gov.ua2116
Баштан Анатолій МиколайовичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-56-11Anatolii.Bashtan@avia.gov.ua2117
Князєв Анатолій МихайловичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(067)492-79-61Anatoliy.Kniaziev@avia.gov.ua 
Ткачов Ігор АнатолійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-11Igor.Tkachov@avia.gov.ua2117
Опря Василь ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-44Vasyl.Opria@avia.gov.ua1615
Луканін Ігор ВалентиновичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-57Ihor.Lukanin@avia.gov.ua1615
Долина Віктор ВікторовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-69-56Viktor.Dolyna@avia.gov.ua 

Відділ західної регіональної інспекції

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Корнєв Борис МиколайовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(032) 297-26-85Borys.Korniev@avia.gov.ua 
Тислюк Віктор ОлександровичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(031)264-34-35Viktor.Tysliuk@avia.gov.ua 
Татаренков Андрій ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(032)297 26 85Andriy.Tatarenkov@avia.gov.ua 
Гамалюк Ілля СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(067)641-98-84Illya.Gamalyuk@avia.gov.ua 
Якобчук Віктор ДмитровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(050)359-36-48Viktor.Yakobchuk@avia.gov.ua 

Відділ північної регіональної інспекції

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Краснощоков Віктор СеменовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(057)728-33-86Viktor.Krasnoshchokov@avia.gov.ua 
Лаврик Ігор ВікторовичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатаціє(057)728-33-86Ihor.Lavryk@avia.gov.ua 
Цибульняк Анатолій ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією(064)234-57-57Valeriy.Ihnatenko@avia.gov.ua 
Ігнатенко Валерій ПантелійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-53-89Anatoliy.Tsybulniak@avia.gov.ua 
Балаховський Сергій ЛеонідовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден(054)277-02-32Serhiy.Balakhovskyi@avia.gov.ua 
Луканін Ігор ВалентиновичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-57Ihor.Lukanin@avia.gov.ua 
Нікітчук Анатолій СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації(057)728-33-86Anatoliy.Nikitchuk@avia.gov.ua 

Відділ східної регіональної інспекції

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Верховський Володимир Олександрович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією (056)239-57-93 Volodymyr.Verkhovskyi@avia.gov.ua
Пославський Володимир Пилипович
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
(067)623-24-59 Volodymyr.Poslavskyi@avia.gov.ua
Пальков – Свирщевський Ігор Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією (056)239-57-93 Ihor.Palkov-Svyrshchevskyi@avia.gov.ua
Вороний Микола Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден (056)239-57-93 Mykola.Voronyi@avia.gov.ua
Човганюк Михайло Сергійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації (056)239-57-93 Mykhaylo.Chovhaniuk@avia.gov.ua