Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Овчинніков Володимир Михайлович Заступник директора департаменту – начальник управління – державний 351-50-96 Volodymyr.Ovchynnikov@avia.gov.ua 1804

Відділ сертифікації організацій з технічного обслуговування

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Дубінін Артем ВіталійовичЗаступник начальника управління- начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-17Artem.Dubinin@avia.gov.ua1804
Чубін Марина ОлександрівнаЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-01Maryna.Chubin@avia.gov.ua1804
Безверхній Олександр ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-64Oleksandr.Bezverkhnii@avia.gov.ua1812
Кирилюк Володимир ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-03Volodymyr.Kyryliuk@avia.gov.ua1812
Кравченко Станіслав МиколайовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-47Stanislav.Kravchenko@avia.gov.ua1812
Кутіль Володимир АндрійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-57Volodymyr.Kutil@avia.gov.ua1812
Леоненко Вадим АнатолійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-19Vadym.Leonenko@avia.gov.ua1812
Невмержицький Костянтин АнатолійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-42Kostyantyn.Nevmerzhytskyi@avia.gov.ua1812
Васюр Наталія СтепанівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-51-07Nataliya.Vasiur@avia.gov.ua1807
Чихачов Сергій ОлексійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-54-60Serhiy.Chykhachov@avia.gov.ua1812
Філатова Наталія ВолодимирівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-35Nataliya.Filatova@avia.gov.ua1812

Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден складної конструкції

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Головаш Сергій Степанович
Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден
351-55-21 Sergiy.Golovash@avia.gov.ua 1811
Смірнов Кирил Юрійович
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден
351-56-06 Kyryl.Smirnov@avia.gov.ua  1811
Голубовський Валерій Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-90 Valeriy.Holubovskyi@avia.gov.ua  1811
Косяченко Володимир Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-40 Volodymyr.Kosiachenko@avia.gov.ua  1811
Резніченко Олексій Костянтинович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-90 Oleksiy.Reznichenko@avia.gov.ua  1811
Петренко Сергій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-52-84 Sergii.Petrenko@avia.gov.ua  1811
Шульжинський Богдан Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-53-55 Bogdan.Shulzhynskyi@avia.gov.ua 1801
Сергеєв Ігор Йосипович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-51-72 Igor.Sergeiev@avia.gov.ua 1811
Прима Сергій Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-51 Serhiy.Pryma@avia.gov.ua 1811

Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден нескладної конструкції

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бакаєв Борис Дмитрович
Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден
351-55-54 Borys.Bakaiev@avia.gov.ua 1809
Марчевська Олена Володимирівна
Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден
351-52-97 Olena.Marchevska@avia.gov.ua  1809
Івін Олександр Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-51-04 Oleksandr.Ivin@avia.gov.ua  1809
Демченко Олександр Адамович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-96 Oleksandr.Demchenko@avia.gov.ua  1801
Пророченко Анна Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-05 Anna.Prorochenko@avia.gov.ua  1809
Скидан Юрій Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-56-42 Yuriy.Skydan@avia.gov.ua  1811
Піхало Олександр Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-21 Oleksandr.Pikhalo@avia.gov.ua 1809
Євстратов Володимир Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-51-72 Volodymyr.Ievstratov@avia.gov.ua 1801
Максимов Андрій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-56-57 Andriy.Maksymov@avia.gov.ua 1809

Відділ реєстрації повітряних суден

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Левченко Анна Володимирівна

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

351-54-68Anna.Levchenko@avia.gov.ua1808
Політовський Василь Юстинович

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

 
 
351-55-89Vasyl.Politovskyi@avia.gov.ua 1808
Стороженко Людмила ІванівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-12Lyudmyla.Storozhenko@avia.gov.ua 1808

Данілов Андрій Павлович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-93Andriy.Danilov@avia.gov.ua 1808
Шевченко Олексій ЛеонідовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-38Aleksei.Shevchenko@avia.gov.ua 1808

Відділ сертифікації персоналу з технічного обслуговування

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Коняєв Олександр Олександрович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

351-53-22Oleksandr.Koniaiev@avia.gov.ua1807
Петрук Яна Анатоліївна

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

 
 
351-53-73Yana.Petruk@avia.gov.ua 1807
Брадулов Олександр ОлексійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-54Oleksandr.Bradulov@avia.gov.ua 1807

Кристалевич Наталія Михайлівна

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-16Nataliia.Krystalevych@avia.gov.ua 1807
Тєнькова Наталія АндріївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-17Nataliya.Tienkova@avia.gov.ua 1807
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Грезін Сергій ОлександровичЗаступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-47Serhiy.Hrezin@avia.gov.ua1710

Відділ малих повітряних суден

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Криводубський Костянтин Семенович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-80 Kostyantyn.Kryvodubskyi@avia.gov.ua 1715
Куріленко Марія Володимирівна  Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-66 Mariya.Kurilenko@avia.gov.ua 1710
Придатко Іван Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-62 Ivan.Prydatko@avia.gov.ua 1710
Лебедєв Євген Станіславович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-32 Ievgen.Lebediev@avia.gov.ua 1710
Дубров Віктор Борисович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден  351-56-98 Viktor.Dubrov@avia.gov.ua 1710
Франковський Олексій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-47 Oleksii.Frankovskyi@avia.gov.ua 1701

Відділ сертифікації розробників та виробників авіаційної техніки

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Марченко Федір СергійовичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-07Fedir.Marchenko@avia.gov.ua1712
Сироватка Валентин ФедоровичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-24Valentyn.Syrovatka@avia.gov.ua1712
Дерке Олександр ВойтеховичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-52Oleksandr.Derke@avia.gov.ua1701
Карась Віта МиколаївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-96Vita.Karas@avia.gov.ua1712
Маринич Олександр ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-33Oleksandr.Marynych@avia.gov.ua1701

Відділ великих повітряних суден

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Бражник Юрій АнатолійовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-54-49Yuriy.Brazhnik@avia.gov.ua1716
Лобан Ігор ВолодимировичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-02Ihor.Loban@avia.gov.ua1710

Дударь Ігор Миколайович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-94Ihor.Dudar@avia.gov.ua1710
Шаповалова Юлія ІгорівначДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-02Yuliia.Shapovalova@avia.gov.ua1710

Відділ авіаційних двигунів

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Дубров Сергій БорисовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-46Sergii.Dubrov@avia.gov.ua1714
Михно Борис ВасильовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-28Borys.Mykhno@avia.gov.ua1714
Донченко Ірина АндріївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-16 Iryna.Donchenko@avia.gov.ua1714

Кислий Павло Олександрович

 
Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-96Pavlo.Kyslyi@avia.gov.ua1714

Відділ угод з льотної придатності та експлуатаційної документації

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Кокіна Олена ПавлівнаНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-31Olena.Kokina@avia.gov.ua1715
Голубєва Тетяна ФедорівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-03Tetyana.Golubieva@avia.gov.ua1701
Завадський Віктор СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-53Viktor.Zavadskyi@avia.gov.ua1702

Відділ авіаційного обладнання

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Антошкін Геннадій ВалентиновичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-55Hennadiy.Antoshkin@avia.gov.ua1713
Баламутов Олександр ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-55Oleksandr.Balamutov@avia.gov.ua1713
Гостіщев Олег ВалентиновичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-55Oleg.Gostishchev@avia.gov.ua1713
Лопушанський Олександр ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-55Oleksandr.Lopushanskiy@avia.gov.ua1713