Управління аеронавігації

Сімак Віталій Михайлович

Заступник начальника управління - начальник відділу зв’язку, навігації, спостереження (CNS) - державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Федяков Андрій ВіталійовичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-58Andriy.Fediakov@avia.gov.ua1602
Шишковський Ігор МиколайовичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-38Ihor.Shyshkovskyi@avia.gov.ua1602
Білько Анастасія ПавлівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-50-63Anastasiya.Bilko@avia.gov.ua1615
Сурмач Григорій ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-50-40Hryhorii.Surmach@avia.gov.ua1615
Опря Василь ПетровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-44Vasyl.Opria@avia.gov.ua1615
Луканін Ігор ВалентиновичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-57Ihor.Lukanin@avia.gov.ua1615
Буданов Роман ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-53-26Roman.Budanov@avia.gov.ua1615
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Борзенець Сергій Вікторович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-33 Serhiy.Borzenets@avia.gov.ua 1603
Смусь Олександр Ігорович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-17 Oleksandr.Smus@avia.gov.ua 1609
Гришко Олена Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-39 Olena.Gryshko@avia.gov.ua 1603
Анісімова Олена Ігорівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-04 Olena.Anisimova@avia.gov.ua 1609
Литвиненко Анастасія Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-44 Anastasiya.Lytvynenko@avia.gov.ua 1609
Славіхін Василь Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-34 Vasyl.Slavikhin@avia.gov.ua 1609
Скобліков Олександр Вадимович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-03 Oleksandr.Skoblikov@avia.gov.ua 1605
ПАЦКАНЬ Юрій Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-92 Yurii.Patskan@avia.gov.ua 1609
ОЛІЙНИК Костянтин Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-85 Kostiantyn.Oliinyk@avia.gov.ua 1506
Опарін Олексій Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-29 Oleksiy.Oparin@avia.gov.ua 1605
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Лукіянчук Роман Едуардович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-62 Roman.Lukiianchuk@avia.gov.ua 1605
Колій Наталія Степанівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-43 Nataliya.Kolii@avia.gov.ua 1605
Волкова Олена Василівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-07 Olena.Volkova@avia.gov.ua 1605
Тимощук Олександр Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-42 Oleksandr.Tymoshchuk@avia.gov.ua 1605
Матенчук Дмитро Сергійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-86 Dmytro.Matenchuk@avia.gov.ua 1506
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Буянова Юлія Олександрівна Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-46 Yuliya.Buianova@avia.gov.ua 1604
Волинець Валентин Аркадійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-38 Valentyn.Volynets@avia.gov.ua 1604
Золотова Олена Анатоліївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-27 Olena.Zolotova@avia.gov.ua 1604
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Семенченко Ігор Анатолійович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-96 Igor.Semenchenko@avia.gov.ua 1609
Ларіонов Андрій Іванович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-23 Andriy.Larionov@avia.gov.ua 1606
Камашев Олександр Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-90 Oleksandr.Kamashev@avia.gov.ua 1606
Пархоменко Ірина Леонідівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-84 Iryna.Parkhomenko@avia.gov.ua 1606
Лященко Катерина Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-57 Kateryna.Liashchenko@avia.gov.ua 1604
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Хатунцев Сергій Іванович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-49 Serhiy.Khatuntsev@avia.gov.ua 1614
Бихало Іван Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-93 Ivan.Byhalo@avia.gov.ua 1614
Потебня Володимир Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-06 Volodymyr.Potebnia@avia.gov.ua 1614
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
ВОРОНЕЦЬКИЙ Олександр Володимирович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-43 Oleksandr.Voronetskyi@avia.gov.ua 1211
ВИССАЛ Володимир Миколайович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-18 Volodymyr.Vyssal@avia.gov.ua cdsga@avia.gov.ua 1214
ЗАХАРОВ Дмитро Клавдійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51 Dmytro.Zakharov@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
НАЙДА Юрій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51 Yuriy.Naida@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
ВОЛКОВА Ірина Віталіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-31 Iryna.Volkova@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
ПІДВИСОЦЬКА Анастасія Валентинівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51 Anastasiya.Pidvysotska@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
СЕМЕНКО Олег Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51 Oleh.Semenko@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
ЧУГУЙ Ігор Віталійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-51 Ihor.Chugui@avia.gov.ua cds@avia.gov.ua 1214
ЛЕОНГАРД Тетяна Оттовна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-10 Tetyana.Leongard@avia.gov.ua 1214
КАПУСТЕНКО Володимир Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-31 Volodymyr.Kapustenko@avia.gov.ua ckp.intl@avia.gov.ua 1214