Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва

Голодняк Григорій Георгійович

ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ДЕПАРТАМЕНТУ – НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ АЕРОДРОМІВ ТА АЕРОПОРТІВ

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ідрісова Ганна Джабірівна Заступник начальника управління – начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-30 Hanna.Idrisova@avia.gov.ua 1705
Чичеріна Марина Юріївна Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-87 Maryna.Chicherina@avia.gov.ua 1703
Хороманська Ольга Геннадіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-12 Olha.Chromanskaya@avia.gov.ua 1705
Борищук Георгій Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-29 Heorhiy.Boryshchuk@avia.gov.ua 1706
Хмельницька Тетяна Григорівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-70 Tetiana.Hmelnytska@avia.gov.ua 1706
Кавунова Оксана Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-18 Oksana.Kavunova@avia.gov.ua 1704
Демченко Павло Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-55 Pavlo.Demchenko@avia.gov.ua 1705
Гурєєва Лариса Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-78 Larysa.Gurieieva@avia.gov.ua 1704
Сокол Олег Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-44 Sokol.Oleh@avia.gov.ua 1704
Голубков Руслан Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-18 Ruslan.Holubkov@avia.gov.ua 1704
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кордянін Віктор Юрійович Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-33 Viktor.Kordianin@avia.gov.ua 1210
Шевяков Олег Олегович Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-91 Oleh.Shevyakov@avia.gov.ua 1210
Пуклін Олександр Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-67 Oleksandr.Puklin@avia.gov.ua 1210
Братус Анатолій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-87 Anatoliy.Bratus@avia.gov.ua 1206
Іванова Ганна Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-68 Hanna.Ivanova@avia.gov.ua 1206
Савка Станіслав Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-59 Stanislav.Savka@avia.gov.ua 1206
Березовська Анастасія Ігорівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-99 Anastasiya.Berezovska@avia.gov.ua 1206
Юхно Оксана Олексіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-54 Oksana.Yukhno@avia.gov.ua 1202
Бихов Ярослав Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-81 1515
Макарова Олена Миколаївна Головний спеціаліст 351-53-37 Olena.Makarova@avia.gov.ua 1210
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Діцул Олег Олександрович Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-43 Oleh.Ditsul@avia.gov.ua 1213
Данилюк Володимир Олександрович Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-96 Volodymyr.Danyliuk@avia.gov.ua 1213
Тимко Олександр Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-76 Oleksandr.Tymko@avia.gov.ua 1213
Борбатько Володимир Олегович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-50 Volodymyr.Borbatko@avia.gov.ua 1213
Дробенко Олександр Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-69 Oleksandr.Drobenko@avia.gov.ua 1213
Шлапацький Олександр Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-97 Oleksandr.Shlapatskyi@avia.gov.ua 1213
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Григор’єва Леся Володимирівна Начальник відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-23 Lesya.Hryhorieva@avia.gov.ua 1705
Печенюк Наталія Владиславівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-48 Nataliya.Pecheniuk@avia.gov.ua 1709
Букавцова Інна Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-28 Inna.Bukavtsova@avia.gov.ua 1705
Зонюк Тетяна Андріївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-51 Tatyana.Zonyuk@avia.gov.ua 1703
Кавунов Володимир Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-98 Volodymyr.Kavunov@avia.gov.ua 1706
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Астаф’єв Дмитро Валерійович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-47 Dmytro.Astafiev@avia.gov.ua 1212
Будько Сергій Євгенович Заступник начальника відділу- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-47 Serhii.Budko@avia.gov.ua 1212
Ващенко Наталія Анатоліївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-97 rcc@avia.gov.ua 1212
Даниленко Василь Петрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-97 rcc@avia.gov.ua 1212
Качаловський Віктор Борисович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-97 rcc@avia.gov.ua 1212
Шевченко Володимир Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-97 rcc@avia.gov.ua 1212