Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва

Садловська Ірина Петрівна

НАЧАЛЬНИК УПРАВЛІННЯ

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Шевчук Ірина Олександрівна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-52-15 Iryna.Shevchuk@avia.gov.ua 1402
Рекеда Ольга Володимирівна Заступник начальника відділу 351-52-92 Olha.Rekeda@avia.gov.ua 1406
Овчинников Олексій Валеріанович Головний спеціаліст 351-53-11 Olexiy.Ovchynnykov@avia.gov.ua 1406
Ніколюк Ольга Олександрівна Головний спеціаліст 351-53-56 Olha.Nikoliuk@avia.gov.ua 1404
Лисевич Ганна Сергіївна Головний спеціаліст 351-54-81 Hanna.Lysevich@avia.gov.ua
Курвякова Людмила Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-05 Lyudmyla.Kurviakova@avia.gov.ua 1406
Мовчан Анастасія Анатоліївна Головний спеціаліст 351-53-21 Anastasiia.Movchan@avia.gov.ua 1406
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Котова Світлана ОлександрівнаНачальник відділу351-55-26Svitlana.Kotova@avia.gov.ua1407
Запнивітренко Олександр ЄвгеновичЗаступник начальника відділу351-56-87Oleksandr.Zapnyvitrenko@avia.gov.ua1408
Зікій Сергій СергійовичГоловний спеціаліст351-54-41Serhiy.Zikii@avia.gov.ua1408
Журавльова Марина ЛеонідівнаГоловний спеціаліст351-55-49Maryna.Zhyravlova@avia.gov.ua1407
Щербинін Сергій ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-52Serhiy.Scherbynin@avia.gov.ua1407
Грохольська Наталія ОлександрівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-23Nataliia.Grokholska@avia.gov.ua1408
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Давидов Данило Олександрович Начальник відділу 351-55-46 Danylo.Davydov@avia.gov.ua 1405
Голговська Ольга Геннадіївна Головний спеціаліст 351-55-48 Olga.Golgovska@avia.gov.ua 1405
Кравченко Оксана Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-77 Oksana.Kravchenko@avia.gov.ua 1405
Харченко Валерія Володимирівна Головний спеціаліст 351-53-88 Valeriia.Kharchenko@avia.gov.ua 1405
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ніколаєнко Олена Сергіївні Начальник відділу 351-53-76 Olena.Nikolaienko@avia.gov.ua 1208
Бондар Ольга Валеріївна Заступник начальника відділу 351-53-66 Olha.Bondar@avia.gov.ua 1207
Черкасова Олена Володимироівна Головний спеціаліст 351-55-05 Olena.Cherkasova@avia.gov.ua 1201
Скіпіна Олена Григорівна Головний спеціаліст 351-54-35 Olena.Skipina@avia.gov.ua 1209
Пророченко Тетяна Дмитрівна Головний спеціаліст 351-53-86 Tetyana.Prorochenko@avia.gov.ua 1207
Уварова Надія Володимирівна Головний спеціаліст 351-51-65 Nadiya.Uvarova@avia.gov.ua 1201
Баралей Павло Вікторович Головний спеціаліст 351-51-64 Pavlo.Baralei@avia.gov.ua 1209
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Воронецький Олександр ВолодимировичНачальник відділу351-53-43Oleksandr.Voronetskyi@avia.gov.ua1211
Виссал Володимир МиколайовичЗаступник начальника відділу351-54-18Volodymyr.Vyssal@avia.gov.ua1214
Леонгард Тетяна ОттовнаГоловний спеціаліст351-55-10Tetyana.Leongard@avia.gov.ua1214
Найда Юрій ВолодимировичГоловний спеціаліст351-55-51Yuriy.Naida@avia.gov.ua1214
Капустенко Володимир ВолодимировичГоловний спеціаліст351-52-31Volodymyr.Kapustenko@avia.gov.ua1211
Волкова Ірина ВіталіївнаГоловний спеціаліст   
Підвисоцька Анастасія ВалентинівнаГоловний спеціаліст351-55-51Anastasiya.Pidvysotska@avia.gov.ua1214
Семенко Олег ІвановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-51Oleh.Semenko@avia.gov.ua1214
Захаров Дмитро КлавдійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-51Dmytro.Zakharov@avia.gov.ua1214