Управління сертифікації персоналу

Трофімов Валерій Борисович

Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Білецький Едуард Григорович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-54 Eduard.Biletskyi@avia.gov.ua 1601
Соболєв Олег Сергійович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-78 Oleh.Soboliev@avia.gov.ua 1613
Безлєпкіна Євгенія Анатоліївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-06 Yevheniya.Bezliepkina@avia.gov.ua 1612
Ігнатьєва Олена Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-52-58 Olena.Ignatyeva@avia.gov.ua 1612
Павленко Юлія Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-51-03 Yuliya.Pavlenko@avia.gov.ua 1612
Яніна Ірина Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-54-16 Iryna.Yanina@avia.gov.ua 1612
Білозор Олена Олександрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-55-81 Olena.Bilozor@avia.gov.ua 1616
Корінний Сергій Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-39 Sergii.Korinnyi@avia.gov.ua 1610
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кондратенко Костянтин Григорович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-55-16 Kostyantyn.Kondratenko@avia.gov.ua 1612
Бакай Олександр Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-71 Oleksandr.Bakai@avia.gov.ua 1608
Данильченко Олексій Петрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-71 Oleksiy.Danylchenko@avia.gov.ua 1608
Мельничук Юрій Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-71 Yuriy.Melnychuk@avia.gov.ua 1608
Євстратов Володимир Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-74 Volodymyr.Ievstratov@avia.gov.ua 1610
Темборовська Наталія Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-55-41 Nataliya.Temborovska@avia.gov.ua 1613
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Діковицький Микола Георгійович Завідувач сектору нагляду за екзаменаторами-державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-59 Mykola.Dikovytskyy@avia.gov.ua 2119
Лісняк Олександр Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-54-04 Oleksandr.Lisniak@avia.gov.ua 2112
Пилипчук Леонід Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-56-63 Leonid.Pylypchuk@avia.gov.ua 1610
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Шевчук Людмила Миколаївна Начальник відділу – Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-12 Lyudmyla.Shevchuk@avia.gov.ua 2206
Масичева Віолета Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-94 Violeta.Masycheva@avia.gov.ua 2206
Постоленко Віктор Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-15 Viktor.Postolenko@avia.gov.ua 2206
Бельдяга Катерина Сергіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-38 Kateryna.Beldiaha@avia.gov.ua 2206