Управління підтримання льотної придатності

Овчинніков Володимир Михайлович

Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Левченко Анна Володимирівна Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-68 Anna.Levchenko@avia.gov.ua 1808
Політовський Василь Юстинович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-89 Vasyl.Politovskyi@avia.gov.ua 1808
Стороженко Людмила Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-12 Lyudmyla.Storozhenko@avia.gov.ua 1808
Данілов Андрій Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-93 Andriy.Danilov@avia.gov.ua 1808
Якименко Ілля Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-96 Illia.Yakymenko@avia.gov.ua 1808
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Головаш Сергій Степанович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор 351-55-21 Sergiy.Golovash@avia.gov.ua 1811
Смірнов Кирил Юрійович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-06 Kyryl.Smirnov@avia.gov.ua 1811
Голубовський Валерій Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-90 Valeriy.Holubovskyi@avia.gov.ua 1811
Косяченко Володимир Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-40 Volodymyr.Kosiachenko@avia.gov.ua 1811
Пашко ОлегВолодимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-69 Oleg.Pashkov@avia.gov.ua 1811
Петренко Сергій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-84 Sergii.Petrenko@avia.gov.ua 1811
Шульжинський Богдан Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-55 Bogdan.Shulzhynskyi@avia.gov.ua 1804
Скидан Юрій Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-42 Yuriy.Skydan@avia.gov.ua 1811
Прима Сергій Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-51 Serhiy.Pryma@avia.gov.ua 1811
Третяк Юлія Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-01 Iuliia.Tretyak@avia.gov.ua 1804
Шевченко Олексій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-38 Aleksei.Shevchenko@avia.gov.ua 1811
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бакаєв Борис Дмитрович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-54 Borys.Bakaiev@avia.gov.ua 1809
Марчевська Олена Володимирівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-97 Olena.Marchevska@avia.gov.ua 1806
Івін Олександр Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-51-04 Oleksandr.Ivin@avia.gov.ua 1809
Пророченко Анна Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-05 Anna.Prorochenko@avia.gov.ua 1809
Піхало Олександр Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-21 Oleksandr.Pikhalo@avia.gov.ua 1809
Максимов Андрій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-57 Andriy.Maksymov@avia.gov.ua 1806
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Дубінін Артем Віталійович Заступник начальника управління- начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-17 Artem.Dubinin@avia.gov.ua 1812
Чубін Марина Олександрівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-01 Maryna.Chubin@avia.gov.ua 1812
Кирилюк Володимир Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-03 Volodymyr.Kyryliuk@avia.gov.ua 1812
Кравченко Станіслав Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-47 Stanislav.Kravchenko@avia.gov.ua 1812
Кутіль Володимир Андрійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-20 Volodymyr.Kutil@avia.gov.ua 1812
Леоненко Вадим Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-19 Vadym.Leonenko@avia.gov.ua 1812
Невмержицький Костянтин Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-42 Kostyantyn.Nevmerzhytskyi@avia.gov.ua 1812
Васюр Наталія Степанівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-51-07 Nataliya.Vasiur@avia.gov.ua 1807
Чихачов Сергій Олексійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-60 Serhiy.Chykhachov@avia.gov.ua 1812
Філатова Наталія Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-35 Nataliya.Filatova@avia.gov.ua 1812
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Коняєв Олександр ОлександровичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-22Oleksandr.Koniaiev@avia.gov.ua1807
Петрук Яна АнатоліївнаЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-73Yana.Petruk@avia.gov.ua1807
Брадулов Олександр ОлексійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-54Oleksandr.Bradulov@avia.gov.ua1807
Кристалевич Наталія МихайлівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-16Nataliia.Krystalevych@avia.gov.ua1807
Тєнькова Наталія АндріївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-17Nataliya.Tienkova@avia.gov.ua1807