Управління сертифікації типу авіаційної техніки

Грезін Сергій Олександрович

Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Куріленко Марія ВолодимирівнаЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-54-66Mariya.Kurilenko@avia.gov.ua1711
Придатко Іван МиколайовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-62Ivan.Prydatko@avia.gov.ua1714
Лебедєв Євген СтаніславовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-32Ievgen.Lebediev@avia.gov.ua1714
Дубров Віктор БорисовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-98Viktor.Dubrov@avia.gov.ua1712
Франковський Олексій ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-47Oleksii.Frankovskyi@avia.gov.ua1712
Голочев Юрій ВячеславовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-26Yurii.Holochev@avia.gov.ua1714
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Марченко Федір СергійовичЗаступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-07Fedir.Marchenko@avia.gov.ua1710
Сироватка Валентин ФедоровичЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-24Valentyn.Syrovatka@avia.gov.ua1710
Карась Віта МиколаївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-96Vita.Karas@avia.gov.ua1710
Маринич Олександр ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-33Oleksandr.Marynych@avia.gov.ua1710
Антошкін Валентин ГеннадійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-77Valentyn.Antoshkin@avia.gov.ua1710
Сікорський Андрій ВіталійовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-24Andrii.Sikorskii@avia.gov.ua1710
Сухіна Руслан ОлександровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-53-52Ruslan.Sukhina@avia.gov.ua1710
Бережна Олена ЮріївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-27Olena.Berezhna@avia.gov.ua1710
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бражник Юрій Анатолійович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-49 Yuriy.Brazhnik@avia.gov.ua 1711
Лобан Ігор Володимирович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-02 Ihor.Loban@avia.gov.ua 1714
Дударь Ігор Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-94 Ihor.Dudar@avia.gov.ua 1711
Шаповалова Юлія Ігорівнач Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-57 Yuliia.Shapovalova@avia.gov.ua 1711
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Антошкін Геннадій Валентинович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-75 Hennadiy.Antoshkin@avia.gov.ua 1713
Баламутов Олександр Володимирович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-55 Oleksandr.Balamutov@avia.gov.ua 1713
Гостіщев Олег Валентинович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-55 Oleg.Gostishchev@avia.gov.ua 1713
Лопушанський Олександр Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-11 Oleksandr.Lopushanskiy@avia.gov.ua 1713
Омецинський Ігор Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-55 Igor.Ometsynskyi@avia.gov.ua 1713
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Кокіна Олена ПавлівнаНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-31Olena.Kokina@avia.gov.ua1715
Голубєва Тетяна ФедорівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-03Tetyana.Golubieva@avia.gov.ua1712
Завадський Віктор СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-53Viktor.Zavadskyi@avia.gov.ua1712
Резнік Микола ВікторовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-73Mykola.Reznik@avia.gov.ua1715
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Дубров Сергій Борисович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-46 Sergii.Dubrov@avia.gov.ua 1801
Михно Борис Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-28 Borys.Mykhno@avia.gov.ua 1801
Донченко Ірина Андріївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-16 Iryna.Donchenko@avia.gov.ua 1801
Кислий Павло Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-96 Pavlo.Kyslyi@avia.gov.ua 1801