Управління сертифікації типу авіаційної техніки

Грезін Сергій Олександрович

Начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден управління сертифікації типу авіаційної техніки

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Лобан Ігор Володимирович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-02 Ihor.Loban@avia.gov.ua 1714
Франковський Олексій Володимирович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-47 Oleksii.Frankovskyi@avia.gov.ua 1712
Голочев Юрій Вячеславович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-26 Yurii.Holochev@avia.gov.ua 1714
Горошко Віталій Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-32 Vitaliy.Goroshko@avia.gov.ua 1714
Дубров Віктор Борисович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-98 Viktor.Dubrov@avia.gov.ua 1712
Придатко Іван Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-62 Ivan.Prydatko@avia.gov.ua 1714
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Марченко Федір Сергійович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-07 Fedir.Marchenko@avia.gov.ua 1710
Сироватка Валентин Федорович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-24 Valentyn.Syrovatka@avia.gov.ua 1710
Карась Віта Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-96 Vita.Karas@avia.gov.ua 1710
Маринич Олександр Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-33 Oleksandr.Marynych@avia.gov.ua 1710
Антошкін Валентин Геннадійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-77 Valentyn.Antoshkin@avia.gov.ua 1710
Сухіна Руслан Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-52 Ruslan.Sukhina@avia.gov.ua 1710
Бережна Олена Юріївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-27 Olena.Berezhna@avia.gov.ua 1710
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бражник Юрій Анатолійович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-49 Yuriy.Brazhnik@avia.gov.ua 1711
Куріленко Марія Володимирівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-54-66 Mariya.Kurilenko@avia.gov.ua 1711
Сікорський Андрій Віталійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-56-24 Andrii.Sikorskii@avia.gov.ua 1711
Шаповалова Юлія Ігорівнач Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-57 Yuliia.Shapovalova@avia.gov.ua 1711
Омецинський Ігор Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-80 Igor.Ometsynskyi@avia.gov.ua 1712
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Антошкін Геннадій Валентинович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-75 Hennadiy.Antoshkin@avia.gov.ua 1713
Баламутов Олександр Володимирович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-55 Oleksandr.Balamutov@avia.gov.ua 1713
Гостіщев Олег Валентинович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-55 Oleg.Gostishchev@avia.gov.ua 1713
Лопушанський Олександр Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-11 Oleksandr.Lopushanskiy@avia.gov.ua 1713
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Кокіна Олена ПавлівнаНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-31Olena.Kokina@avia.gov.ua1715
Голубєва Тетяна ФедорівнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-52-03Tetyana.Golubieva@avia.gov.ua1703
Завадський Віктор СтепановичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-55-53Viktor.Zavadskyi@avia.gov.ua1703
Резнік Микола ВікторовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден351-56-73Mykola.Reznik@avia.gov.ua1715
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Дубров Сергій Борисович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-46 Sergii.Dubrov@avia.gov.ua 1801
Михно Борис Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-55-28 Borys.Mykhno@avia.gov.ua 1801
Донченко Ірина Андріївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-16 Iryna.Donchenko@avia.gov.ua 1801
Кислий Павло Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-52-96 Pavlo.Kyslyi@avia.gov.ua 1801