Департамент льотної придатності

 
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Зв’язок Кімната
Міський, факс e-mail
 Директор департаменту  +38 044 3515403
      Управління підтримання льотної придатності
ОВЧИННІКОВ Володимир Михайлович Заступник директора департаменту – начальник управління +38 044 3515096 Volodymyr.Ovchynnikov@avia.gov.uaa 1804
Відділ сертифікації організацій з технічного обслуговування
ДУБІНІН

Артем Віталійович

Заступник начальника управління – начальник відділу –  державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515517 Artem.Dubinin@avia.gov.ua 1804
Чубін Марина Олександрівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515201

т/ф:+38 044 3515604

Maryna.Chubin@avia.gov.ua 1804
Безверхній Олександр Петрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515264 Oleksandr.Bezverkhnii@avia.gov.ua 1812
Кирилюк Володимир Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515603 Volodymyr.Kyryliuk@avia.gov.ua 1812
Кутіль Володимир Андрійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515620 Volodymyr.Kutil@avia.gov.ua 1812
Леоненко Вадим Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден т/ф:+38 044 3515619 Vadym.Leonenko@avia.gov.ua 1812
Невмержицький Костянтин Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515342 Kostyantyn.Nevmerzhytskyi@avia.gov.ua 1812
Васюр Наталія Степанівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515107 Nataliya.Vasiur@avia.gov.ua 1807
Чихачов

Сергій Олексійович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден т/ф:+38 044 3515460 Serhiy.Chykhachov@avia.gov.ua 1812
Філатова Наталія Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515235 Nataliya.Filatova@avia.gov.ua 1812
Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден складної конструкції
Головаш Сергій Степанович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515521 Sergiy.Golovash@avia.gov.ua 1811
Смірнов Кирил Юрійович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315606 Kyryl.Smirnov@avia.gov.ua 1811
Голубовський Валерій Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515269 Valeriy.Holubovskyi@avia.gov.ua 1811
Косяченко Володимир Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515640 kosiachenko@avia.gov.ua 1811
Резніченко Олексій Костянтинович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515390 Volodymyr.Kosiachenko@avia.gov.ua 1811
Петренко Сергій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден т.ф.+38 044 315284 Sergii.Petrenko@avia.gov.ua 1805
Сергеєв Ігор Йосипович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515501 Igor.Sergeiev@avia.gov.ua 1811
Прима Сергій Васильович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515651 Serhiy.Pryma@avia.gov.ua 1811
Шульжинський Богдан Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315355 Bogdan.Shulzhynskyi@avia.gov.ua 1801
Відділ підтримання льотної придатності повітряних суден нескладної конструкції
БАКАЄВ

Борис Дмитрович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515554 Borys.Bakaiev@avia.gov.ua 1805
Марчевська Олена Володимирівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315297 Olena.Marchevska@avia.gov.ua 1809
Івін Олександр Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515104 Oleksandr.Ivin@avia.gov.ua 1809
Демченко Олександр Адамович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515396 Oleksandr.Demchenko@avia.gov.ua 1801
Пророченко Анна Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3517032 Anna.Prorochenko@avia.gov.ua 1809
Скидан Юрій Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315642 Yuriy.Skydan@avia.gov.ua 1811
Піхало Олександр Степанович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515621 Oleksandr.Pikhalo@avia.gov.ua 1809
Євстратов Володимир Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515172 Volodymyr.Ievstratov@avia.gov.ua 1801
Максимов Андрій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315657 Andriy.Maksymov@avia.gov.ua 1809
Іванова Ольга Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515351 Olha.Ivanova@avia.gov.ua 1809
Відділ реєстрації повітряних суден
Левченко Анна Володимирівна Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515468 Anna.Levchenko@avia.gov.ua 1808
Політовський Василь Юстинович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315589 Vasyl.Politovskyi@avia.gov.ua 1808
Стороженко Людмила Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315512 Lyudmyla.Storozhenko@avia.gov.ua 1808
Данілов Андрій Павлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315693 Andriy.Danilov@avia.gov.ua 1808
Шевченко Олексій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515638 Aleksei.Shevchenko@avia.gov.ua 1808
Відділ сертифікації персоналу з технічного обслуговування
Коняєв Олександр Олександрович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515322 Oleksandr.Koniaiev@avia.gov.ua 1807
Петрук Яна Анатоліївна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 3515373

Yana.Petruk@avia.gov.ua 1807
Брадулов Олександр Олексійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315254

Oleksandr.Bradulov@avia.gov.ua 1807
Кристалевич Наталія Михайлівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315216

Nataliia.Krystalevych@avia.gov.ua 1807
Тєнькова Наталія Андріївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 315217 Nataliya.Tienkova@avia.gov.ua 1807