Відділ управління ризиками

Інформація про відділ  управління ризиками

 
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Зв’язок Кімната
Міський, факс e-mail
Кузін
Сергій Григорович
Начальник відділу –державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією +38 044 351 53 35

ф:+38 044 351 55 08

Serhiy.Kuzin@avia.gov.ua 1806
Бабенко Владислав Сергійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією +38 044 351 55 08 Vladyslav.Babenko@avia.gov.ua 1806
Несін Ростислав Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден +38 044 351 53 07 Rostyslav.Nesin@avia.gov.ua 1806
Вакуленко Микола Григорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації +38 044 351 54 92 Mykola.Vakulenko@avia.gov.ua 1806
Максимов Владислав Юрійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації +38 044 351 55 87 Vladyslav.Maksymov@avia.gov.ua 1806
Стецько Андрій Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації +38 044 351 50 75 Andriy.Stetsko@avia.gov.ua 1806