Управління бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування

Муратов Денис Вікторович

Начальник управління – головний бухгалтер

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бочковська Олена Олександрівна Заступник начальника управління – начальник відділу – заступник головного бухгалтера 351-56-28 Olena.Bochkovska@avia.gov.ua 1502
Татарченко Оксана Олександрівна Головний спеціаліст 351-56-22 Oksana.Tatarchenko@avia.gov.ua 1518
Заверюхіна Юлія Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-04 Yuliya.Zaveruhina@avia.gov.ua 1518
Єрко Наталія Вікторівна Головний спеціаліст 351-52-39 Nataliya.Yerko@avia.gov.ua 1502
Круглій Леся Олександрівна Головний спеціаліст 351-55-37 Lesya.Krugliy@avia.gov.ua 1502
Марущенко Катерина Володимирівна Головний спеціаліст 351-53-83 Katerina.Marushchenco@avia.gov.ua 1502
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Рекечинський Олександр Валерійович Начальник відділу 351-53-93 specfond@avia.gov.ua 1509
Ревуцька Оксана Володимирівна Головний спеціаліст 351-55-58 specfond@avia.gov.ua 1509
Фоя Людмила Миколаївна Головний спеціаліст 351-51-68 Lyudmyla.Foia@avia.gov.ua 1508
Концева Поліна Петрівна Головний спеціаліст 351-56-49 specfond@avia.gov.ua 1509