Управління персоналу

Донська Наталія Степанівна

Начальник управління

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Заваленко Оксана Іванівна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-52-48 Oksana.Zavalenko@avia.gov.ua 1104
Батенко Юлія Олегівна Заступник начальника відділу 351-53-64 Yuliya.Batenko@avia.gov.ua 1104
Павшенко Жанна Олександрівна Головний спеціаліст 351-51-02 Zhanna.Pavshenko@avia.gov.ua 1104
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Мірошніченко Валентина Павлівна Начальник відділу 351-55-39 Valentyna.Miroshnichenko@avia.gov.ua 1303
Грезіна Наталія Іванівна Заступник начальника відділу 351-55-88 Nataliya.Hrezina@avia.gov.ua 1303
Зануда Наталія Володимирівна Головний спеціаліст 351-56-79 Natalia.Zanuda@avia.gov.ua 1303
СІРЕНКО Віталія Валеріївна Головний спеціаліст 351-52-09 Vitaliya.Sirenko@avia.gov.ua 1303
КОНДРУХ Наталія Вікторівна Головний спеціаліст 351-52-10 Nataliia.Kondrukh@avia.gov.ua 1303
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Коробенко Микола Григорович Заступник начальника відділу 351-55-19 Mykola.Korobenko@avia.gov.ua 1316
Воробей Тимур Миколайович Головний спеціаліст 351-53-62 Tymur.Vorobei@avia.gov.ua 1316
Стрюков Максим Михайлович Головний спеціаліст 351-54-95 Maksym.Striukov@avia.gov.ua 1316