Управління сертифікації персоналу

Інформація про управління сертифікації персоналу

Управління сертифікації персоналу
Трофімов

Валерій Борисович

Заступник директора департаменту – начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515291 Valeriy.Trofimov@avia.gov.ua 1611
Відділ сертифікації персоналу з льотної експлуатації
Білецький Едуард Григорович Заступник начальника управління – начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515654 Eduard.Biletskyi@avia.gov.ua 1601
Соболєв Олег Сергійович Заступник начальника відділу – державний  інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515378 Oleh.Soboliev@avia.gov.ua 1613
Галевський Едуард Костянтинович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515685 Eduard.Halevskyi@avia.gov.ua 1608
Безлєпкіна Євгенія Анатоліївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515306 Yevheniya.Bezliepkina@avia.gov.ua 1612
Ігнатьєва Олена Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф: 3515258 Olena.Ihnatieva@avia.gov.ua 1612
Павленко Юлія Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515103 Yuliya.Pavlenko@avia.gov.ua 1612
Білозор Олена Олександрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515581 Olena.Bilozor@avia.gov.ua 1616
Яніна Ірина Володимирівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515416 Iryna.Yanina@avia.gov.ua 1612
Вакансія Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
Відділ сертифікації затверджених організацій з підготовки льотного персоналу
Кривошия Григорій Митрофанович Начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515375 Hryhoriy.Kryvoshyia@avia.gov.ua 1613
Кондратенко Костянтин Григорович Заступник начальника відділу – державний  інспектор з авіаційного

нагляду за льотною експлуатацією

3515516 Kostyantyn.Kondratenko@avia.gov.ua 1612
Данильченко Олексій Петрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515671 Oleksiy.Danylchenko@avia.gov.ua 1608
Мельничук Юрій Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515671 Yuriy.Melnychuk@avia.gov.ua 1608
Бакай Олександр Іванович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515671 Oleksandr.Bakai@avia.gov.ua 1608
Tемборовська Наталія Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 3515541 Nataliya.Temborovska@avia.gov.ua 1613
Вакансія Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
Сектор нагляду за екзаменаторами
Вакансія Завідувач сектору – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
Вакансія Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією
Вакансія Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією