Управління системою авіаційної безпеки

Мачуський Володимир Вікторович

Начальник управління- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Громов Володимир Олександрович Заступник начальника управління-начальник відділу-державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-82 Volodymyr.Hromov@avia.gov.ua 1704
Долгополов Андрій Миколайович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-60 Andriy.Dolgopolov@avia.gov.ua 1705
Баклан Андрій Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-89 Andriy.Baklan@avia.gov.ua 1705
Уманець Юрій Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-52 Yuriy.Umanets@avia.gov.ua 1705
Піддубний Володимир Петрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-59 Volodymyr.Piddubnyi@avia.gov.ua 1705
Міщенко Микола Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-59 Mykola.Mishchenko@avia.gov.ua 1704
Богдар Сергій Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-59 Serhiy.Bohdar@avia.gov.ua 1704
Вошкулат Олександр Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-36 Oleksandr.Voshkulat@avia.gov.ua 1704
Авдєєв Сергій Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-27 Serhii.Avdeev@avia.gov.ua 1705
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Сайко Руслан Вадимович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-74 Ruslan.Saiko@avia.gov.ua 1709
Лашков Станіслав Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-40 Stanislav.Lashkov@avia.gov.ua 1709
Курило Микола Андрійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-13 Mykola.Kurylo@avia.gov.ua 1709
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Мізюк Валентин Васильович Заступник начальника управління-начальник відділу-державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-67 Velentyn.Miziuk@avia.gov.ua 1708
Матвєєв Андрій Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-62 Andriy.Matvieiev@avia.gov.ua 1708
Білоус Олександр Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-66 Oleksandr.Bilous@avia.gov.ua 1708
Грошев Сергій Юрійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-64 Serhii.Groshev@avia.gov.ua 1708
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Котович Валерій Володимирович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-32 Valeriy.Kotovych@avia.gov.ua 1701
Оскілко Римма Анатоліївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-09 Rymma.Oskilko@avia.gov.ua 1701
Поліщук Володимир Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-05 Volodymyr.Polishchuk@avia.gov.ua 1701
Маленко Антоніна Леонідівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-20 Antonina.Malenko@avia.gov.ua 1701