Управління стратегічного розвитку
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кустовська Ірина Володимирівна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-53-32 Iryna.Kustovska@avia.gov.ua 1903
Соловйова Оксана Валеріївна Головний спеціаліст 351-55-90 Oksana.Soloviova@avia.gov.ua 1904
Смик Андрій Дмитрович Головний спеціаліст 351-55-99 Andrii.Smyk@avia.gov.ua 1904
Зубарєв Андрій Ігорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-15 Andriy.Zubariev@avia.gov.ua 1912
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Косаренко Руслан ІгоровичНачальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-47Ruslan.Kosarenko@avia.gov.ua1504
Шиповська Анастасія ОлександрівнаЗаступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-52-40Anastasiya.Shypovska@avia.gov.ua1504
Гомелюк Олег МиколайовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-55-09Oleh.Gomeliuk@avia.gov.ua1503
Біскупський Андрій ВікторовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-56-10Andrii.Biskupskyi@avia.gov.ua1503
Пахолок Назар ВолодимировичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-56-14Nazar.Pakholok@avia.gov.ua1503
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Марунич Світлана Василівна Начальник відділу 351-55-30 Svitlana.Marunych@avia.gov.ua 1913
Яценко Іван Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-32 Ivan.Iatsenko@avia.gov.ua 1913
Сова Людмила Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-45 Lyudmyla.Sova@avia.gov.ua 1913
Стригун Ірина Петрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-82 Irina.Strigun@avia.gov.ua 1913
Городецька Яна Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-52 Yana.Horodetska@avia.gov.ua 1913
Старинець Людмила Миколаївна Головний спеціаліст 351-53-39 Lyudmyla.Starynets@avia.gov.ua 1913