Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Дьомін Максим Вікторович Заступник начальника відділу 351-54-98 Maksym.Diomin@avia.gov.ua 1102
Пахомова Ольга Вікторівна Головний спеціаліст 351-54-01 Olha.Pakhomova@avia.gov.ua 1102
Риндік Вікторія Олександрівна Головний спеціаліст 351-54-06 Viktoriya.Ryndik@avia.gov.ua 1403
Вдовина Оксана Олександрівна Головний спеціаліст 351-54-05 Oksana.Vdovyna@avia.gov.ua 1103
Плаз Олена Валеріївна Головний спеціаліст 351-53-45 Olena.Plaz@avia.gov.ua 1103
Скибенко Лариса Василівна Головний спеціаліст 351-54-37 Larysa.Skybenko@avia.gov.ua 1103