Відділ управління ризиками

Бабенко Владислав Сергійович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Стецько Андрій Михайлович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-75 Andriy.Stetsko@avia.gov.ua 1409
Несін Ростислав Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-07 Rostyslav.Nesin@avia.gov.ua 1410
Вакуленко Микола Григорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-92 Mykola.Vakulenko@avia.gov.ua 1410
Кузін Сергій Григорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-35 Serhiy.Kuzin@avia.gov.ua 1410
Іващук Віра Василівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-35 Vira.Ivashchuk@avia.gov.ua 1410
Коренєв Микола Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-81 Mykola.Koreniev@avia.gov.ua 1410