Відділ управління ризиками
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Стецько Андрій Михайлович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-50-75 Andriy.Stetsko@avia.gov.ua 1409
Несін Ростислав Михайлович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден 351-53-07 Rostyslav.Nesin@avia.gov.ua 1409
Вакуленко Микола Григорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-92 Mykola.Vakulenko@avia.gov.ua 1410
Кузін Сергій Григорович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією 351-53-35 Serhiy.Kuzin@avia.gov.ua 1410
Іващук Віра Василівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-35 Vira.Ivashchuk@avia.gov.ua 1410
Ковальова Аліса Сергіївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-81 Alisa.Kovalova@avia.gov.ua 1410
Михайлевич Тетяна Миколаївна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-09 Tetiana.Mykhailevych@avia.gov.ua 1410

АНКЕТА

анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків  у діяльності Державної авіаційної служби України

Дякуємо Вам за сповіщення