Юридичне управління

Авдєєв Віктор Сергійович

Начальник управління

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Кушпіль Юлія Андріївна Заступник начальника управління – начальник відділу 351-54-63 Yuliya.Kushpil@avia.gov.ua 1311
Тютюн Людмила Станіславівна Заступник начальника відділу 351-50-83 Lyudmyla.Tutun@avia.gov.ua 1311
Бєлічко Дарина Андріївна Головний спеціаліст 351-56-13 Daryna.Bielichko@avia.gov.ua 1311
Шокало Євгенія Андріївна Головний спеціаліст 351-54-38 Yevhenia.Shokalo@avia.gov.ua 1311
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Ремінська Світлана Петрівна Начальник відділу 351-56-90 Svitlana.Reminska@avia.gov.ua 1308
Літвінова Юлія Леонідівна Заступник начальника відділу претензійно-позовної роботи 351-53-10 Yuliia.Litvinova@avia.gov.ua 1308
Стародубець Микола Віталійович Головний спеціаліст 351-53-36 Mykola.Starodubets@avia.gov.ua 1308
Білецька Валентина Валеріївна Головний спеціаліст 351-54-39 Valentyna.Biletska@avia.gov.ua 1308
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Мойсієнко Анатолій ВалентиновичЗаступник начальника управління – начальник відділу351-55-72Anatoliy.Mojsienko@avia.gov.ua1305
Миргородська Олена СергіївнаЗаступник начальника відділу351-53-51Olena.Myrhorodska@avia.gov.ua1305
Матвєєв Євгеній АнатолійовичГоловний спеціаліст351-52-85Yevhenii.Matveiev@avia.gov.ua1305
Гаврон Руслан МихайловичГоловний спеціаліст351-53-18Ruslan.Havron@avia.gov.ua1305
Конохова Ксенія ОлександрівнаГоловний спеціаліст351-52-19Kseniia.Konokhova@avia.gov.ua1305