Державіаслужба планує спростити правила сертифікації агентів з продажу повітряних перевезень

Державіаслужба розробила проект наказу «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень».

Проектом нових Авіаційних правил Державіаслужба пропонує удосконалити процедури сертифікації та вимоги до суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень.

Зокрема, передбачено прозорий порядок розгляду заяв від суб’єктів про отримання сертифікатів, скорочення строку розгляду цих заяв з 20 до 10 робочих днів, встановлення терміну дії сертифікатів у 5 років.

Крім того, виключено вимоги щодо проведення попередньої перевірки, необхідності підключати декілька автоматизованих систем бронювання та проведення аудиторських перевірок.

Разом з тим, встановлюється обов’язковість подання до Державіаслужби інформації про всі зміни даних, що містилися у заяві та документах суб’єкта під час подання заяви про отримання сертифіката.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати до 11.12.2017 за адресою:

01135, м. Київ, пр-т Перемоги, 14 (Управління авіаційних перевезень та міжнародного співробітництва Державної авіаційної служби України)

тел./факс +38 044 351 55 26

kotova@avia.gov.ua