Державіаслужба поновила процес переговорів з Республікою Казахстан щодо умов повітряного сполучення

Після тривалої паузи 7 вересня в Державній авіаційній службі України відбувся черговий раунд переговорів з делегацією авіаційної влади Казахстану, яку очолив голова Комітету цивільної авіації Міністерства інвестицій та розвитку Республіки Казахстан Талгат Тлеубекович Ластаєв. Українських представників очолив в.о. першого заступника голови Державіаслужби Сергій Коршук.

Делегації обговорили угоду про повітряне сполучення 1993-го року, яка працює на даний час, і дійшли згоди, що документ задовольняє наявні потреби щодо здійснення повітряного сполучення. В той же час, Державіаслужба підготує новий проект договору, що більш повно відповідатиме державній політиці України по лібералізації ринку повітряних перевезень і сучасним стандартам та рекомендованій практиці Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

Наступний раунд переговорів для подальшого розширення авіасполучення між Україною та Казахстаном запланований на грудень 2017 року в рамках ICAN-2017 (ICAO Air Services Negotiation Event).