Державіаслужба розпочинає роботу над документом щодо збіжності систем сертифікації з EASA

EASA_Convergence

7 червня в Державіаслужбі відбулась зустріч, присвячена офіційному старту проекту з наближення систем сертифікації між Україною та Європейським Союзом.

Українську делегацію очолив голова Державіаслужби Олександр Більчук, сторону ЄС представляли Люк Титгат (керівник напряму з безпеки Європейської агенції з безпеки польотів EASA), Дітмар Бломен (менеджер проектів з питань технічного співробітництва EASA) та офіційні особи Представництва ЄС в Україні.

Проект, що є продовженням Договору про наближення систем сертифікації, підписаного 16 січня поточного року, розрахований на 3 роки. За цей час сторони спільно працюватимуть над аналізом українського регулювання сфери льотної придатності, розробкою документа щодо збіжності систем сертифікації та його імплементацією.

“Ця підтримка з боку EASA є значним фактором для розбудови компетенцій та спроможності Державіаслужби у сфері льотної придатності, особливо в рамках роботи над запровадженням в авіації України норм Євросоюзу. Ми дуже вдячні європейським колегам за запропонований план інтенсивної роботи та плануємо завершити розробку документа до кінця 2017 року”, – підкреслив Олександр Більчук.