Державіаслужба спрощує правила сертифікації агентів з продажу повітряних перевезень

2 травня 2018 року набули чинності нові Авіаційні правила України «Правила сертифікації суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень», затверджені наказом Державіаслужби від 15 березня 2018 року № 231, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 05 квітня 2018 року за № 407/31859.

Документ удосконалює процедуру сертифікації та спрощує вимоги до суб’єктів, що надають агентські послуги з продажу повітряних перевезень.

Зокрема, передбачено детальний порядок розгляду заяв від суб’єктів про отримання (продовження строку дії) сертифікатів, скорочення строку розгляду цих заяв з 20 до 10 робочих днів, збільшення терміну дії сертифікатів з 2 до 5 років. Крім того, виключено вимоги щодо проведення попередньої перевірки, необхідності підключення декількох автоматизованих систем бронювання та проведення аудиторських перевірок.

Разом з тим, встановлюється обов’язковість подання до Державіаслужби інформації про всі зміни даних, що містилися у заяві та документах суб’єкта під час подання заяви про отримання сертифіката.

Чинні сертифікати на право продажу авіаційних перевезень продовжують діяти до закінчення їх термінів дії.