Державна авіаційна служба України впроваджує оновлені стандарти ICAO

Державною авіаційною службою України 19 грудня 2019 року в приміщенні навчально-сертифікаційного центру Украероруху були проведені щорічні Методичні заняття з представниками Державіаслужби, Украероруху, експлуатантів аеродромів, аеропортів, авіакомпаній та постачальники геопросторових даних з питань досягнення однаковості в інформуванні користувачів повітряного простору аеронавігаційною інформацією.

Питання, що розглядалися під час проведення Методичних занять базувалися на вимогах Авіаційних правил України «Обслуговування аеронавігаційною інформацією», імплементація яких пов’язана зі змінами у стандартах та рекомендованій практиці ІСАО, а саме, у Додатку 15 «Aeronautical Information Services».

В рамках проведення Методичних занять учасники були проінформовані про вимоги щодо впровадженні Глобального формату звітності/GLOBAL REPORTING FORMAT (GRF).

Методичні заняття надали можливість розширити знання експлуатантів повітряного простору щодо впровадження, застосування та дотримання вимог ІСАО при інформаційному забезпеченні, а також сприяти обміну досвідом між учасниками занять. Данні заняття дали змогу зробити крок вперед у сенсі розуміння розвитку та оптимізації надання аеронавігаційних даних та аеронавігаційної інформації.