ДЕРЖАВНА АВІАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ ТИМЧАСОВО ОБМЕЖУЄ ДОСТУП ДО СЛУЖБОВИХ ПРИМІЩЕНЬ

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, Державна авіаційна служба України з 04 вересня 2020 року тимчасово обмежує доступ до службових приміщень, які знаходяться в адміністративній будівлі Міністерства інфраструктури України, усім особам, крім працівників.

Також тимчасово призупиняється запрошення та прийом іноземних делегацій та проведення інших зустрічей, конференцій, круглих столів тощо.

Прохання заявникам надсилати документи електронною поштою на адресу vdz@avia.gov.ua, поштою через відділення Укрпошти за поштовою адресою: проспект Перемоги, 14,  м. Київ, 01135, або залишати в абонентській скринці Державіаслужби, яка знаходиться у фойє Міністерства інфраструктури України.

Також повідомляємо, що вся вихідна кореспонденція в Державіаслужбі буде створюватися виключно в електронній формі, та направлятися відповідним адресатам за допомогою електронної пошти.

Після реєстрації вихідних листів за підписом Голови, Першого заступника Голови, заступника Голови відділ документаційного забезпечення та контролю за виконанням управління справами надсилає їх адресатам з офіційної електронної адреси vdz@avia.gov.ua.

Вихідні документи за підписом керівника окремого структурного підрозділу або його заступниками відповідно до напрямків роботи надсилаються з офіційних електронних адрес, а саме:

Управління підтримання льотної придатності

Управління сертифікації типу авіаційної техніки

Департамент льотної експлуатації

Департамент аеронавігації

Управління авіаційних перевезень, аеропортів та міжнародного співробітництва

Управління аеродромів та аеропортів

Управління системою авіаційної безпеки

Юридичне управління

Управління справами

Відділ видачі документів на право провадження авіаційної діяльності управління справами Державіаслужби

Управління стратегічного розвитку

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Відділ управління ризиками

Контактні телефони розміщені за посиланням