Голова Державіаслужби Олександр Більчук взяв участь у черговому засіданні розширеного Президентського бюро Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ (ePCPB)

Голова Державіаслужби Олександр Більчук взяв участь у черговому засіданні розширеного Президентського бюро Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ (ePCPB), що відбулося 23 жовтня 2018 року в м. Брюссель (Королівство Бельгія).

 

На цьому засіданні заслухано інформацію щодо порядку денного та стану виконання завдань, визначених рішеннями попереднього засідання Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ (РС/49), отримано інформаційні звіти щодо діяльності органів Агентства та взято участь в обговоренні ключових питань, які виносилися для обговорення на засіданнях ЄВРОКОНТРОЛЮ.

Крім того, обговорювалися стратегічні питання щодо подальшого розвитку діяльності Групи повноважних осіб та третього звітного періоду стосовно діяльності в рамках реалізації програми Єдиного європейського неба (SESІІІ),
а також стан підготовки та відпрацювання попереднього порядку денного наступного засідання Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ (РС/50) (29 листопада 2018 року).

На засіданні розглядалися також процедурні та інші питання, включаючи участь у наступних засіданнях ePCPB, та дати проведення засідань Тимчасової ради ЄВРОКОНТРОЛЮ на 2019-2020 роки.