Громадська рада

Новий склад Громадської ради при Державіаслужбі сформований на установчих зборах, що відбулись 12.06.2019 (затверджений Наказом від 12.06.2019 № 733).

 

№ п/п Представник інституту громадянського суспільства Найменування

інституту громадянського суспільства

1. Аносов Юрій
Михайлович
ГО «Федерація повітроплавання України»
2. Біскупський Віктор
Григорович
Первинна профспілкова організація Державного підприємства «Міжнародний аеропорт Запоріжжя»
3. Блінов Андрій
Геннадійович
ГО «Авіаклуб «Авіаколо»
4. Божков Іван
Іванович
ГС «Федерація вертолітного спорту України»
5. Бондар Олег
Володимирович
Федерація роботодавців транспорту України
6. Брай Надія
Василівна
ВГО «АОПА України»
7. Воронін Олександр
Сергійович
Федерація Дельтапланерного спорту України
8. Гончаров Віктор
Володимирович
ГС «Льотчики-випробовувачі України»
9. Громов Вадим Олександрович ГО «Кодекс честі»
10. Дихне Євгеній
Григорович
Торгово-промислова плата України
11. Долінце Богдан
Ігорович
ГО «Інститут  менеджменту та стратегій»
12. Кобринський Андрій
Юрійович
ГО «Київська Асоціація Аеронавтики»
13. Колісніченко Віктор
Станіславович
ГО «Бердичівський авіаційно-спортивний клуб»
14. Красік Олег Борисович Житомирська міська громадська організація клуб «Авіатик»
15. Липовенко Петро
Іванович
Асоціація «Аеропорти України» цивільної авіації
16. Мартинюк Олександр
Данилович
Профспілкова організація ДП МА «Бориспіль»
17. Медяк Михайло
Володимирович
ГО «Чернігівський авіаційний спортивний клуб ТСО України»
18. Новіков Кирил
Сергійович
ГО «Молодіжний інформаційно-консалтинговий центр «За якісний транспорт»
19. Павлова Світлана
Вадимівна
Всеукраїнська профспілка працівників наземного, водного та авіаційного транспорту
20. Пенкаускас Олексій
Михайлович
Асоціація «Український логістичний альянс»
21. Покусай Юрій
Борисович
ГО «Цивільний повітряний патруль»
22. Поліщук Валерій Адамович ГО «Український транспортний союз»
23. Резнік Віктор

Павлович

Первинна профспілкова організація Державного
підприємства «Одеський авіаційний завод»
24. Рокитський Євген
Леонідович
ГС «Дніпровський космічний кластер»
25. Семенович Сергій
Сергійович
ГО «Львівський авіаційно-спортивний клуб «Товариство сприяння обороні України»
26. Скалько Сергій
Ярославович
ГС «Українське повітроплавне товариство»
27. Стоцький Сергій
Миколайович
Незалежна професійна спілка працівників авіаційної безпеки
28. Табанюк Ігор
Петрович
ГО «Прикарпатська дитячо-юнацька спортивна асоціація Малої Авіації»
29. Тищенко Володимир
Юрійович
ГО «Об’єднання ветеранів 5 Повітряної Армії Військово-Повітряних Сил»
30. Філатов Сергій
Миколайович
ГО «Товариство сприяння обороні України»
31. Хазан Геннадій
Едуардович
ГО «Українська авіаційна асоціація АОПА України»
32. Щербина Микола
Миколайович
ГС «Українська авіатранспортна асоціація»
33. Яковлєв Юрій
Володимирович
ГО «Федерація авіаційного спорту України»
34. Яценко Віктор
Антонович
Асоціація «Укрзовніштранс»
35. Яцков Сергій
Васильович
ГО «Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я»