Інформація про управління регіональних інспекцій

Завдання управління регіональних інспекцій

Здійснення в межах компетенції заходів щодо реалізації державної політики у сфері цивільної авіації та використання повітряного простору.

Здійснення в межах компетенції державного контролю та нагляду за безпекою цивільної авіації.

Участь у сертифікації об’єктів і суб’єктів авіаційної діяльності, які провадять діяльність у галузі цивільної авіації.

Функції управління регіональних інспекцій

Здійснює державний нагляд та контроль за додержанням суб’єктами авіаційної діяльності вимог нормативно-правових актів у сфері цивільної авіації.

Проводить планові та позапланові інспектування суб’єктів авіаційної діяльності, які виконують комерційні польоти на території України, згідно з вимогами правил сертифікації експлуатантів відповідно до плану інспекційних перевірок суб’єктів авіаційної діяльності.

Здійснює в межах компетенції під час проведення інспекційних перевірок контроль за впровадженням заходів щодо попередження авіаційних подій експлуатантами, які виконують комерційні польоти.

Приймає участь у розробці та реалізації Державної програми з безпеки польотів.

Складає протоколи та розглядає справи про адміністративні правопорушення та правопорушення в галузі цивільної авіації і застосовує фінансові санкції.

В міжсертифікаційний період здійснює нагляд за дотриманням міжнародних, національних вимог і стандартів в сфері цивільної авіації експлуатантами транспортної авіації, експлуатантами, що здійснюють авіаційні роботи на території України, експлуатантами аеродромів обмеженого використання.

Приймає участь у державних та міжнародних конференціях, семінарах з питань діяльності цивільної авіації.

Бере участь у розробленні, розробляє проекти нормативно-правових актів в межах компетенції управління, а також опрацьовує проекти нормативноправових актів, які надійшли на погодження до Державіаслужби.