Інформація про управління сертифікації персоналу

Управління сертифікації персоналу складається з відділу сертифікації персоналу з льотної діяльності, відділу сертифікації затверджених організацій з підготовки льотного персоналу та сектору нагляду за екзаменаторами.

Основними завданнями та функціями управління є:

Організація розробки вимог щодо рівня кваліфікації та професійної придатності льотного персоналу відповідно до стандартів нормативно – правових актів ЦА України та рекомендації документів ІСАО та EАSA.

Організація розробки вимог щодо підготовки, перепідготовки, сертифікації льотного персоналу та видачі відповідних свідоцтв.

Організація сертифікації та перевірок авіаційних навчальних організацій цивільної авіації з підготовки льотного персоналу в Україні відповідно до вимог нормативно – правових актів ЦА України.

Організація розробки вимог щодо призначення екзаменаторів, яким надається право проведення перевірок льотного персоналу.

Участь у підготовці та проведенні розборів з безпеки польотів.

Організація процесу та здійснення визнання свідоцтв авіаційного персоналу, сертифікатів навчальних організацій з підготовки льотного персоналу, виданих іншими державами. Організація сертифікаційних перевірок авіаційних тренажерів та їх систем і обладнання.

Організація здійснення та контролю перевірок інструкторів і екзаменаторів, яким надано право виконання сертифікаційних перевірок. 3 Організація та участь у розробці вимог щодо рівня кваліфікації та професійної підготовки льотного персоналу.

Організація та участь у сертифікації авіаційних навчальних організацій, операторів тренажерів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу. Організація та впровадження процесу сертифікації льотного персоналу в Україні.

Організація та участь у розробці заходів щодо удосконалення системи видачі свідоцтв, підготовки та сертифікації авіаційного персоналу в Україні.

Організація розгляду стандартів та рекомендованої практики ІСАО та EАSA щодо підготовки льотного персоналу в Україні та видачі відповідних свідоцтв.

Розроблення вимог щодо підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації льотного персоналу та контроль їх дотримання.

Визначення та затвердження екзаменаторів на право проведення сертифікаційних перевірок льотного персоналу в Україні.

Організація та здійснення визнання свідоцтв льотного персоналу та сертифікатів навчальних організацій з підготовки льотного персоналу, операторів FSTD виданих іншими державами. Організація, здійснення та контроль сертифікаційних перевірок авіаційного персоналу в Україні.

Здійснення контролю за впровадженням системи БП та моніторингу відповідності АТО.