Інформація щодо прийнятих рішень Комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній

27 серпня 2019 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній (далі – Комісія).

Відповідно до Протоколу № 52 Комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби:

 

  1. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» права на експлуатацію повітряних ліній:

Київ – Тель-Авів (Держава Ізраїль) – Київ (частота рейсів: 12 рейсів на тиждень);

Одеса – Тель-Авів (Держава Ізраїль) – Одеса (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)

для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, для перевезення хасидських паломницьких груп у 2019 році на період святкування Єврейського Нового року, із визначенням строку дії прав: з 25.09.2019 до 05.10.2019.

 

  1. Відмовити ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» у наданні права на експлуатацію повітряної лінії:

Київ – Зальцбург (Республіка Австрія) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України на підставі частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України.

 

  1. Надати ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» право на експлуатацію повітряної лінії:

Київ – Коломбо (Демократична Соціалістична Республіка Шрі-Ланка) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: з 01.10.2019 на необмежений строк.

 

  1. Надати ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» право на експлуатацію повітряної лінії:

Київ – Тель-Авів (Держава Ізраїль) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)

для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, для перевезення хасидських паломницьких груп у 2019 році на період святкування Єврейського Нового року, із визначенням строку дії права: з 25.09.2019 до 04.10.2019.

 

  1. Відмовити ТОВ «Авіакомпанія «ЗЕТАВІА» у внесенні змін до документу про право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень в інших державах на підставі пункту 4 частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України.

 

  1. Відмовити ПрАТ «Авіакомпанія Константа» у внесенні змін до документу про право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень в інших державах на підставі пункту 4 частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України.