Інформація щодо прийнятих рішень Комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній

28 вересня 2021 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній (далі – Комісія).

Відповідно до Протоколу № 77 Комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби:

 

  1. Надати ТОВ «ЯнЕір» ЛТД право на експлуатацію повітряної лінії:

Дніпро – Стамбул (Турецька Республіка) – Дніпро (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: з 27.03.2022 на необмежений строк.

 

  1. Обмежити обсяг права ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на експлуатацію повітряної лінії Київ – Прага (Чеська Республіка) – Київ (17 рейсів на тиждень, з яких 7 рейсів на тиждень виключно для виконання вантажних перевезень), для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України шляхом внесення зміни до відповідного документу про право авіакомпанії, визначивши частоту виконання рейсів: 14 рейсів на тиждень, з яких 7 рейсів на тиждень виключно для виконання вантажних перевезень.

 

  1. Надати ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» права на експлуатацію повітряних ліній:

Київ – Роттердам (Королівство Нідерланди) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);

Харків – Прага (Чеська Республіка) – Харків (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії прав: з 01.05.2022 на необмежений строк.

 

  1. Надати ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» право на експлуатацію повітряної лінії:

Львів – Прага (Чеська Республіка) – Львів (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: з 01.11.2021 на необмежений строк.

 

  1. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 4 до 7 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» на експлуатацію повітряної лінії:

Київ – Прага (Чеська Республіка) – Київ

для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, визначивши частоту рейсів: 7 рейсів на тиждень.