Контакти управління регіональних інспекцій

Управління регіональних інспекцій

Департаменту льотної експлуатації

Державної авіаційної служби України   

Адреса: Проспект Перемоги, буд 14, оф. 2117, м. Київ, 01135

Email: «avia.saa@gmail.com»

зп

Прізвище, імя,

по батькові

Посада Контакти Місце

дислокації

1. ЮНЬКОВ

Олексій В’ячеславович

Начальник управління – державний інспектор з авіаційного нагляду за

льотною експлуатацією

т/ф (044)351-55-13

моб. (067)216-38-64

Oleksiy.Yunkov@avia.gov.ua

Київ
Відділ центральної регіональної інспекції т/ф (044)351-52-44 Київ
1. ГОРЬКАВИЙ

Сергій Олександрович

Заступник начальника управління – начальник  відділу –  державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф (044)351-52-44

моб. (067)811-50-15

Serhiy.Horkavyi@avia.gov.ua

Київ
2.

 

БАШТАН

Анатолій Миколайович

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації т/ф: (044)351-56-11

моб. (098)974-07-11

моб. (097)952-80-55

Anatоliі.Bashtan@avia.gov.ua

Черкаси
3.

 

ДОЛИНА

Віктор Вікторович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф (044)351-69-56

моб.(093)823-59-96

v.dolina@ukr.net

Viktor.Dolyna@avia.gov.ua

Бориспіль
4.

 

КНЯЗЄВ

Анатолій Михайлович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (067)492-79-61

omega0702@ukr.net

Anatoliy.Kniaziev@avia.gov.ua

Вінниця
5.

 

ТКАЧОВ

Ігор Анатолійович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден т/ф: (044)351-56-11

моб. (095) 838-01-75

Igor.Tkachov@avia.gov.ua

Київ
Відділ західної регіональної інспекції   т/ф (032)297-26-85 Львів
1. КОРНЄВ

Борис Миколайович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф: (032)297-26-85

моб. (050)999-69-23

zapregin@gmail.com

Borys.Korniev@avia.gov.ua

Львів
2. ТИСЛЮК

Віктор Олександрович

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф: (031)-264-34-35

моб. (050)140-59-46

моб. (098)483-93-89

Viktor.Tysliuk@avia.gov.ua

Ужгород
3. ТАТАРЕНКОВ

Андрій

Петрович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (063)324-64-69

моб. (099)342-35-31

Andriy.Tatarenkov@avia.gov.ua

Львів
4. ГАМАЛЮК

Ілля

Степанович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден моб. (067)641-98-84

gamalyuk@meta.ua

Illya.Hamaliuk@avia.gov.ua

Чернівці
5.

 

ЯКОБЧУК

Віктор Дмитрович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за  безпекою авіації моб. (050)359-36-48

моб. (067)717-69-63

Viktor.Yakobchuk@avia.gov.ua

Рівне
Відділ північної регіональної інспекції    т/ф: (057)728-33-86 Харків
1. КРАСНОЩОКОВ

Віктор Семенович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за  льотною експлуатацією моб. (050)323-01-69

моб. (097)955-62-27

kvs.khr.avia@gmail.com

Viktor.Krasnoshchokov@avia.gov.ua

Харків
2. ЛАВРИК

Ігор Вікторович

 

 

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за ЛЕ моб. (095)253-72-17

lavihrk@gmail.com

Ihor.Lavryk@avia.gov.ua

Харків
3. ЦИБУЛЬНЯК

Анатолій Іванович

 

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією т/ф (044)351-53-89

моб. (050)419-95-05

моб. (097)623-24-29

a0504199505@gmail.com

Anatoliy.Tsybulniak@avia.gov.ua

Кременчук
4. БАЛАХОВСЬКИЙ

Сергій Леонідович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден моб. (050)290-86-93

balakhovskii@gmail.com

Serhiy.Balahovskyi@avia.gov.ua

Суми
5. НІКІТЧУК

Анатолій Степанович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації моб. (050)919-62-81

nas.khr.avia@gmail.com

Anatoliy.Nikitchuk.avia.gov.ua

Харків
Відділ південної регіональної інспекції  т/ф: (048)239-32-54 Одеса
1. ТАРАНЕЦЬ

Віктор Миколайович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (097)871-97-87

taranets2008@ukr.net

Viktor.Taranets@avia.gov.ua

Одеса
2. СТАРОСТЕНКО

Микола

Петрович

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (096)251-61-45

starostnp@ukr.net

Mykola.Starostenko@avia.gov.ua

Одеса
3. ДЕМЧЕНКО

Олександр

Адамович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден моб. (097)987-43-85

Oleksandr.Demchenko@avia.gov.ua

 

Сарата

Одеська обл.

4. ГРИГОР’ЄВ

Олексій Васильович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден моб.(095)611-51-14

Oleksiy.Hryhoriev@avia.gov.ua

Ліман

Донецька обл.

5. КЛЮШНІЧЕНКО

Олександр Іванович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за  безпекою авіації моб. (097)542-45-34

aleksandrklush@ukr.net

Oleksandr.Kliushnichenko@avia.gov.ua

Одеса
Відділ східної регіональної інспекції     т/ф: (056)239-57-93 Дніпро
1. ВЕРХОВСЬКИЙ

Володимир Олександрович

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (050)453-45-32

моб.(068)030-08-99

vkademero@gmail.com

Volodymyr.Verkhovskyi@avia.gov.ua

Дніпро
2. ПОСЛАВСЬКИЙ

Володимир

Пилипович

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією  моб. (067)623-24-59

моб. (066)721- 17-47

posl.vlad@ukr.net

Volodymyr.Poslavskyi@avia.gov.ua

Мирноград

Донецька обл.

3. ПАЛЬКОВ-Свирщевський Ігор Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб.(067)761-84-55

Ihor.PalkovSvyrshchevskyi@avia.gov.ua

Дніпро
4. СВИНАРЧУК

Микола

Іванович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією моб. (067) 419-11-34

(066) 712-75-48

Mykola.Svynarchuk@avia.gov.ua

Київ
5. ВОРОНИЙ

Микола Олександрович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден моб. (050)566-16-67

моб.(067)561-11-68

nvoronyy@gmail.com

Mykola.Voronyi@avia.gov.ua

Дніпро
6. ЧОВГАНЮК

Михайло Сергійович

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації моб. (066)825-21-61

mike88@ukr.net

Mykhaylo.Chovhaniuk@avia.gov.ua

Дніпро