Контакти2

Контакти

  • Адреса для листування: Державна авіаційна служба України, проспект Перемоги, 14, м. Київ, 01135.
  • Тел/факс: +38 044 351 56 92

Відділ документаційного забезпечення та контролю за виконанням

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс e-mail Кімната
Василенко Леся Миколаївна
Заступник начальника відділу
+38 044 351 53 99
vdz@avia.gov.ua
1510
Борисова Марія Юріївна
Головний спеціаліст
+38 044 351 52 99
vdz@avia.gov.ua
1510
Поковба Людмила Іванівна
Головний спеціаліст
+38 044 351 55 80
vdz@avia.gov.ua
1510
Воробйова Наталія Георгіївна
Головний спеціаліст
+38 044 351 52 72
vdz@avia.gov.ua
1510
Собко Марія Валентинівна
Провідний документознавець
1 70 55 (внутрішній)
sobko@avia.gov.ua
1510

Голова Державної авіаційної служби України

Більчук Олександр Васильович

Робочий: +38 044 351 54 00
E-mail: vdz@avia.gov.ua
Кімната: 1101

Приймальня Голови

Робочий: +38 044 351 54 01
E-mail:vdz@avia.gov.ua
Кімната: 
1101

В.о. першого заступника Голови

Коршук Сергій Миколайович

Робочий: +38 044 351 54 02
E-mail: korshuk@avia.gov.ua
Кімната: 
1403

Приймальня першого заступника Голови

Робочий: +38 044 351 54 06
E-mail: rvo@avia.gov.ua
Кімната: 
1403

Радник Голови

Похіл Володимир Миколайович

Робочий: +38 044 351 5398
E-mail: Volodymyr.Pokhil@avia.gov.ua
Кімната: 
1607

Радник Голови

Комісарук Юрій Васильович

Робочий: +38 044 351 51 15
E-mail: komisaruk@avia.gov.ua
Кімната:
1903

Начальник відділу

Зелінський Ігор Леонідович

Робочий: 351-54-98
Робочий факс: 351-54-98
E-mail: Ihor.Zelinskyi@avia.gov.ua
Кімната: 1102

Головний спеціаліст

Риндік Вікторія Олександрівна

Робочий: 351-54-06
E-mail: Viktoriya.Ryndik@avia.gov.ua
Кімната: 1403

Головний спеціаліст

Пахомова Ольга Вікторівна

Робочий: 351-54-01
E-mail: Olha.Pakhomova@avia.gov.ua
Кімната: 1101

Головний спеціаліст

Плаз Олена Валеріївна

Робочий: 351-53-45
E-mail: Olena.Plaz@avia.gov.ua
Кімната: 1102

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Мачуський Володимир Вікторович Начальник управління- державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-53-92 Volodymyr.Machuskyi@avia.gov.ua 1507
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Громов Володимир Олександрович Заступник начальника управління-начальник відділу-державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-82 Volodymyr.Hromov@avia.gov.ua 1505
Долгополов Андрій Миколайович Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-60 Andriy.Dolgopolov@avia.gov.ua 1505
Баклан Андрій Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-89 Andriy.Baklan@avia.gov.ua 1506
Уманець Юрій Валерійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-52 Yuriy.Umanets@avia.gov.ua 1505
Біскупський Андрій Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-66 Andrii.Biskupskyi@avia.gov.ua 1505
Піддубний Володимир Петрович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 
 351-51-59  Volodymyr.Piddubnyi@avia.gov.ua  1509
Міщенко Микола Миколайович
Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
 351-55-59  Mykola.Mishchenko@avia.gov.ua  1509
Богдар Сергій Вікторович  Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації
 351-55-59  Serhiy.Bohdar@avia.gov.ua  1509
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Мельник Артем Ігорович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-91 Artem.Melnyk@avia.gov.ua 1502
Сайко Руслан Вадимович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-74 Ruslan.Saiko@avia.gov.ua 1502
Лашков Станіслав Олександрович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-40 Stanislav.Lashkov@avia.gov.ua 1502
Вошкулат Олександр Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-36 Oleksandr.Voshkulat@avia.gov.ua 1502
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Мізюк Валентин ВасильовичЗаступник начальника управління-начальник відділу-державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-67Velentyn.Miziuk@avia.gov.ua1504
Матвєєв Андрій ЛеонідовичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації351-54-67Andriy.Matvieiev@avia.gov.ua1504
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Оскілко Римма Анатоліївна Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-09 Rymma.Oskilko@avia.gov.ua 1504
Поліщук Володимир Леонідович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-05 Volodymyr.Polishchuk@avia.gov.ua 1504
Маленко Антоніна Леонідівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-20 Antonina.Malenko@avia.gov.ua 1505
Котович Валерій Володимирович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-32 Valeriy.Kotovych@avia.gov.ua 1506
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Катерний Володимир СтаніславовичНачальник управління351-55-93Volodymyr.Katernyi@avia.gov.ua1201
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната

Старинець Людмила Миколаївна

 
Головний спеціаліст351-53-39Olena.Makarova@avia.gov.ua1913
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Косаренко Руслан Ігорович Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-54-47 Ruslan.Kosarenko@avia.gov.ua 1503
Шиповська Анастасія Олександрівна Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-40 Anastasiya.Shypovska@avia.gov.ua 1503
Нагорний Ігор Анатолійович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-02 Ihor.Nahornyi@avia.gov.ua 1503
Гомелюк Олег Миколайович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-09 Oleh.Gomeliuk@avia.gov.ua 1503
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Марунич Світлана Василівна Начальник відділу 351-55-30 Svitlana.Marunych@avia.gov.ua 1913
Яценко Іван Вікторович Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-56-32 Ivan.Iatsenko@avia.gov.ua 1913
Сова Людмила Вікторівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-52-45 Lyudmyla.Sova@avia.gov.ua 1913
Стригун Ірина Петрівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-51-82 Irina.Strigun@avia.gov.ua 1913
Городецька Яна Іванівна Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації 351-55-52 Yana.Horodetska@avia.gov.ua 1913
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Михайлевич Тетяна МиколаївнаДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-56-09Tetiana.Mykhailevych@avia.gov.ua1912
Зубарєв Андрій ІгоровичДержавний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією351-54-15Andriy.Zubariev@avia.gov.ua1912
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Авдєєв Віктор СергійовичНачальник управління351-54-07Viktor.Avdeev@avia.gov.ua1307
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Потапенко Олександр ВасильовичЗаступник начальника управління – начальник відділу нормативно-правової роботи351-52-94Oleksandr.Potapenko@avia.gov.ua1304
Пономарьова Наталія СергіївнаЗаступник начальника відділу нормативно-правової роботи351-53-67Nataliya.Ponomarova@avia.gov.ua1304
Коновалюк Ганна СтаніславівнаГоловний спеціаліст351-53-63Hanna.Konovalyuk@avia.gov.ua1311
Тютюн Людмила СтаніславівнаГоловний спеціаліст351-50-83Lyudmyla.Tutun@avia.gov.ua1311
Кушпіль Юлія АндріївнаГоловний спеціаліст351-54-63Yuliya.Kushpil@avia.gov.ua1311
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Дремлюга Валерія ВікторівнаГоловний спеціаліст351-52-63Valeriia.Dremliuha@avia.gov.ua1308
Балобанова Алла ІванівнаГоловний спеціаліст351-55-68Alla.Balobanova@avia.gov.ua1308
Стародубець Микола ВіталійовичГоловний спеціаліст351-53-36Mykola.Starodubets@avia.gov.ua1308
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Мойсієнко Анатолій ВалентиновичНачальник відділу351-55-72Anatoliy.Mojsienko@avia.gov.ua1305

Миргородська Олена Сергіївна

Заступник начальника відділу351-53-51Olena.Myrhorodska@avia.gov.ua1305
Літвінова Юлія ЛеонідівнаГоловний спеціаліст351-53-10Yuliia.Litvinova@avia.gov.ua1305
Матвєєв Євгеній АнатолійовичГоловний спеціаліст351-52-85Yevhenii.Matveiev@avia.gov.ua1305
Гаврон Руслан МихайловичГоловний спеціаліст351-53-18Ruslan.Havron@avia.gov.ua1305
Курбет Ксенія Олександрівна 
Головний спеціаліст351-52-19Kseniia.Kurbet@avia.gov.ua1305
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Журавльов Михайло ОлеговичНачальник управління351-51-01Mykhaylo.Zhuravlov@avia.gov.ua1516
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Очковська Олена СеменівнаЗаступник начальника управління – начальник відділу351-52-53Olena.Ochkovska@avia.gov.ua1511
Василенко Леся МиколаївнаЗаступник начальника відділу351-53-99Lesya.Vasylenko@avia.gov.ua1510
Поковба Людмила ІванівнаГоловний спеціаліст351-55-80Lyudmyla.Pokovba@avia.gov.ua1510
Борисова Марія ЮріївнаГоловний спеціаліст351-52-99Mariya.Borysova@avia.gov.ua1510
Третяк Марія Валентинівна

Провідний документознавець

 

 внутрішній 

170-55

 Iuliia.Tretyak@avia.gov.ua 1510
Недоляк Валентина Михайлівна Завідувач архіву 351-52-02 Valentyna.Nedoliak@avia.gov.ua 1312
Кальчук Оксана ПавлівнаГоловний спеціаліст351-52-72 1510
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бардик Сергій Петрович Заступник начальника управління – начальник відділу 351-52-81 Serhiy.Bardyk@avia.gov.ua 1515
Щербина Ольга В’ячеславівна
Заступник начальника відділу
351-55-34 Olha.Shcherbyna@avia.gov.ua 1515
Кочетова Ольга Владленівна Головний спеціаліст 351-53-13 Olha.Kochetova@avia.gov.ua 1315
Громовик Олена Анатоліївна Головний спеціаліст 351-53-13 Olena.Gromovyk@avia.gov.ua 1315
Коваленко Павло Вікторович Провідний інспектор 351-55-42 Pavlo.Kovalenko@avia.gov.ua 1514
Вовк Валерій Володимирович Водій автотранспортних засобів 351-52-81 Valeriy.Vovk@avia.gov.ua 1515
Стародумов Сергій Миколайович Водій автотранспортних засобів  351-52-81 Serhiy.Starodumov@avia.gov.ua 1515
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Велігоша Юрій МиколайовичЗаступник начальника відділу351-54-65Yurii.Velihosha@avia.gov.ua1517
Куріленко Владислав ОлександровичГоловний спеціаліст351-55-18Vladyslav.Kurilenko@avia.gov.ua1517
Стародубець Михайло ВіталійовичГоловний спеціаліст351-53-48Mikhailo.Starodubets@avia.gov.ua1513
Кравченко Дмитро ІгоровичПровідний інженер-програміст351-55-22Dmytro.Kravchenko@avia.gov.ua1513
Майборода Микита ОлександровичПровідний інженер-програміст351-52-56Mykyta.Maiboroda@avia.gov.ua1513
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Пересунько Ольга МиколаївнаНачальник відділу351-55-15Olga.Peresunko@avia.gov.ua1802
Крюкова Валерія ЮріївнаГоловний спеціаліст351-51-18Valeriya.Kriukova@avia.gov.ua1802
Богатирчук Лілія ВікторівнаГоловний спеціаліст351-51-18Liliya.Bogatyrchuk@avia.gov.ua1802
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната

Донська Наталія Степанівна

Начальник управління351-54-69 Nataliya.Donska@avia.gov.ua1103
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Заваленко Оксана ІванівнаЗаступник начальника управління – начальник відділу351-52-48Oksana.Zavalenko@avia.gov.ua1104
Батенко Юлія ОлегівнаЗаступник начальника відділу351-52-37Yuliya.Batenko@avia.gov.ua1104
Бурдико Надія СтепанівнаГоловний спеціаліст351-54-63Nadiya.Burdyko@avia.gov.ua1316
Павшенко Жанна ОлександрівнаГоловний спеціаліст351-51-02Zhanna.Pavshenko@avia.gov.ua1316
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Мірошніченко Валентина ПавлівнаНачальник відділу Valentyna.Miroshnichenko@avia.gov.ua1104
Грезіна Наталія ІванівнаЗаступник начальника відділу351-55-88Nataliya.Hrezina@avia.gov.ua1104
Зануда Наталія ВолодимирівнаГоловний спеціаліст351-55-39Natalia.Zanuda@avia.gov.ua1205
Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Терещенко Лариса ІванівнаНачальник відділу351-53-62Larysa.Tereshchenko@avia.gov.ua1104

Головний спеціаліст

Терлецька Наталія Віталіївна

Робочий: 351-52-79
E-mail: Nataliya.Terletska@avia.gov.ua
Кімната: 1215

Начальник відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною експлуатацією

Кузін Сергій Григорович

Робочий: 351-53-35
E-mail: Serhiy.Kuzin@avia.gov.ua
Кімната: 1806

Заступник начальника відділу – державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Бабенко Владислав Сергійович

Робочий: 351-55-08
E-mail: Vladyslav.Babenko@avia.gov.ua
Кімната: 1806

Державний інспектор з авіаційного нагляду за льотною придатністю повітряних суден

Несін Ростислав Михайлович

Робочий: 351-53-07
E-mail: Rostyslav.Nesin@avia.gov.ua
Кімната: 1806

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Вакуленко Микола Григорович

Робочий: 351-54-92
E-mail: Mykola.Vakulenko@avia.gov.ua
Кімната: 1806

Державний інспектор з авіаційного нагляду за безпекою авіації

Стецько Андрій Михайлович

Робочий: 351-50-75
E-mail: Andriy.Stetsko@avia.gov.ua
Кімната: 1806

Прізвище, ім’я, по батьковіПосадаМіський, факсE-mailКімната
Муратов Денис ВікторовичНачальник управління – головний бухгалтер351-56-23Denys.Muratov@avia.gov.ua1216
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Бочковська Олена Олександрівна Заступник начальника управління – начальник відділу – заступник головного бухгалтера 351-56-28 Olena.Bochkovska@avia.gov.ua 1217
Заверюхіна Юлія Сергіївна Головний спеціаліст 351-53-04 Yuliya.Zaveruhina@avia.gov.ua 1217
Татарченко Оксана Олександрівна Головний спеціаліст 351-56-22 Oksana.Tatarchenko@avia.gov.ua 1217
Яценко Ірина Юріївна  Головний спеціаліст  351-55-37  Iryna.Yatsenko@avia.gov.ua  1217
Єрко Наталія Вікторівна Головний спеціаліст 351-52-39 Nataliya.Yerko@avia.gov.ua 1217
Прізвище, ім’я, по батькові Посада Міський, факс E-mail Кімната
Рекечинський Олександр Валерійович Начальник відділу 351-53-93 Oleksandr.Rekechynskyi@avia.gov.ua 1210
Фоя Людмила Миколаївна Головний спеціаліст 351-51-68 Lyudmyla.Foia@avia.gov.ua 1208
Терещук Анна Олександрівна Головний спеціаліст 351-52-30 Anna.Tereshchuk@avia.gov.ua 1210
Музичук Ірина Леонідівна Головний спеціаліст 351-56-49 Iryna.Muzychuk@avia.gov.ua 1210
Ревуцька Оксана Володимирівна Головний спеціаліст 351-55-58 Oksana.Revutska@avia.gov.ua 1210
Решетник Тетяна Петрівна Головний спеціаліст 351-55-20 Tetyana.Reshetnyk@avia.gov.ua 1208

Завідувач сектору

Бойко Олег Володимирович

Робочий: 
E-mail:Oleh.Boiko@avia.gov.ua
Кімната: 1107

Головний спеціаліст

Неук Леся Валеріївна

Робочий: 351-56-08
E-mail: Lesya.Neuk@avia.gov.ua
Кімната: 1107

Завідувач сектору

Харченко Андрій Валерійович

Робочий: 351-55-45
E-mail: 
Andriy.Kharchenko@avia.gov.ua
Кімната: 
1105

Головний спеціаліст

Гончарук Галина Федорівна

Робочий: 351-54-86
E-mail: Galina.Honcharuk@avia.gov.ua
Кімната: 1106

Головний спеціаліст

Вакуленко Микола Миколайович

Робочий: 351-54-86
E-mail: MykolaM.Vakulenko@avia.gov.ua
Кімната: 1106

Завідувач сектору

Пилипчук Ірина Степанівна

Робочий: 351-55-44
E-mail:Iryna.Pylypchuk@avia.gov.ua
Кімната: 
1215

Головний спеціаліст

Кобцева Дар’я Костянтинівна

Робочий: 351-54-93
E-mail: Darya.Kobtseva@avia.gov.ua
Кімната: 
1202