Порядок денний засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній

Map Unavailable

Дата: 28.02.2019
Час: 2:00 pm - 2:30 pmПорядок денний

засідання комісії з розгляду питань щодо

прав на експлуатацію повітряних ліній

на 28.02.2019, 14.00, каб. 1310

 

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «Авіаційна компанія «Роза Вітрів» щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Барселона (Королівство Іспанія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень);

Київ – Ламеція-Терме (Італійська Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 1 до 3 рейсів на тиждень).

 

  1. Розгляд заяв ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Торонто (Канада) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 5 рейсів на тиждень);

Київ – Париж (Французька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 14 до 18 рейсів на тиждень).

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «ЯнЕір» ЛТД щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Берлін (Федеративна Республіка Німеччина) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.05.2019 на необмежений строк);

Київ – Париж (Французька Республіка) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.05.2019 на необмежений строк);

Одеса – Ніцца (Французька Республіка) – Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.05.2019 на необмежений строк).

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП»:
    • Щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Париж (Французька Республіка) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 31.03.2019 на необмежений строк);

Харків – Париж (Французька Республіка) – Харків (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 31.03.2019 на необмежений строк).

 

  • Щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Аліканте (Королівство Іспанія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень);

Київ – Тбілісі (Грузія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 4 до 7 рейсів на тиждень).

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Ґетеборг (Королівство Швеція) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2019 на необмежений строк);

Херсон – Ербіль (Республіка Ірак) – Херсон (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2019 на необмежений строк)