Порядок денний засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній на 26.02.2021, 11.00

Map Unavailable

Дата: 22.02.2021 - 26.02.2021
Час: 11:00 am - 11:30 am  1. Розгляд заяв ТОВ «Авіаційна компанія «Роза вітрів»:
    • Щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Белград (Республіка Сербія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Скоп’є (Республіка Північна Македонія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Підгориця (Чорногорія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Пула (Республіка Хорватія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень);

Київ – Спліт (Республіка Хорватія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень);

Львів – Родос (Грецька Республіка) – Львів (збільшення частоти рейсів з 1 до 2 рейсів на тиждень);

Львів – Бургас (Республіка Болгарія) – Львів (збільшення частоти рейсів з 1 до 2 рейсів на тиждень).

  • Щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України за маршрутами:

Київ – Запоріжжя – Київ (збільшення частоти рейсів з 7 до 14 рейсів на тиждень);

Київ – Херсон – Київ (збільшення частоти рейсів з 7 до 14 рейсів на тиждень).

 

  1. Розгляд заяви ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» щодо отримання права на експлуатацію повітряної лінії для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутом:

Київ – Пунта-Кана (Домініканська Республіка) – Київ (частота рейсів: 5 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2021 на необмежений строк).

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «ЯнЕір» ЛТД щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Ер-Ріяд (Королівство Саудівська Аравія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2021 на необмежений строк);

Київ – Джидда (Королівство Саудівська Аравія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2021 на необмежений строк);

Київ – Даммам (Королівство Саудівська Аравія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2021 на необмежений строк).

 

  1. Розгляд заяви ТОВ «Максімус Еірлайнс» щодо внесення зміни до документу про право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень в інших державах (пункт Хартум (код ІКАО: HSSS) в Судані викласти у редакції: Хартум (код ІКАО: HSSK)).

 

  1. Розгляд заяви ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» щодо отримання права на експлуатацію повітряної лінії для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутом:

Київ – Адана (Турецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 01.03.2021 на необмежений строк).

 

  1. Розгляд заяв ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП» щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Харків – Спліт (Республіка Хорватія) – Харків (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 10.06.2021 на необмежений строк);

Львів – Спліт (Республіка Хорватія) – Львів (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 10.06.2021 на необмежений строк);

Одеса – Спліт (Республіка Хорватія) – Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 10.06.2021 на необмежений строк);

Київ – Ізмір (Турецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень; строк дії права: з 22.05.2021 на необмежений строк).