Порядок денний засідання комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній на 28.01.2020, 11.00, каб. 1310

Map Unavailable

Дата: 21.01.2020 - 28.01.2020
Час: 11:00 am - 11:30 am 1. Розгляд заяви ТОВ «Вулкан Ейр» щодо внесення зміни до документу право на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень в інших державах у зв’язку із зміною місцезнаходження авіаперевізника.

 

 1. Розгляд заяви ТОВ «Авіакомпанія «Джоніка» щодо отримання права на експлуатацію повітряних ліній для виконання авіаційних перевезень в інших державах:

Республіка Ірак: Багдад.

 

 1. Розгляд питання щодо обмеження права ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» на експлуатацію повітряної лінії Київ – Будапешт (Угорщина) – Київ для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України відповідно до пункту 2.4 Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній», затверджених наказом Державіаслужби від 24 жовтня 2014 року № 686, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13 листопада 2014 року за №1440/26217 (із змінами).

 

 1. Розгляд заяв ТОВ «АВІАКОМПАНІЯ СКАЙАП»:
  • Щодо отримання права на експлуатацію повітряної лінії для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутом:

Київ – Будапешт (Угорщина) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2020 на необмежений строк);

Запоріжжя – Прага (Чеська Республіка) – Запоріжжя (частота рейсів: 2 рейси на тиждень; строк дії права: з 01.03.2020 на необмежений строк).

 

 • Щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Неаполь (Італійська Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 5 рейсів на тиждень);

Київ – Болонья (Італійська Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Іракліон (Грецька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 4 до 5 рейсів на тиждень);

Київ – Париж (Французька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 5 рейсів на тиждень);

Київ – Ніцца (Французька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень).

 

 • Щодо внесення зміни до документу про право на експлуатацію повітряної лінії для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України за маршрутом:

Харків – Одеса – Харків (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень).

 

 1. Розгляд заяв ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна»:
  • Щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Стамбул (Турецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 01.03.2020 на необмежений строк);

Київ – Мінськ (Республіка Білорусь) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 01.03.2020 на необмежений строк).

 

 • Щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, за маршрутами:

Київ – Стамбул (Турецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 29.03.2020 до 24.10.2020);

Київ – Мінськ (Республіка Білорусь) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 29.03.2020 до 24.10.2020).

 

 1. Розгляд заяв ТОВ «Авіаційна компанія «Роза Вітрів»:
  • Щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Любляна (Республіка Словенія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: необмежений);

Київ – Загреб (Республіка Хорватія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень; строк дії права: необмежений).

 

 • Щодо внесення змін до документів про права на експлуатацію повітряних ліній для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України за маршрутами:

Київ – Іракліон (Грецька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 7 до 10 рейсів на тиждень);

Київ – Родос (Грецька Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Ламеція-Терме (Італійська Республіка) – Київ (збільшення частоти рейсів з 3 до 4 рейсів на тиждень);

Київ – Ларнака (Республіка Кіпр) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 3 рейсів на тиждень);

Київ – Бургас (Республіка Болгарія) – Київ (збільшення частоти рейсів з 2 до 4 рейсів на тиждень).

 

 1. Розгляд заяв ТОВ «Авіаційна компанія «Елерон» щодо отримання прав на експлуатацію повітряних ліній для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, за маршрутами:

Львів – Тель-Авів (Держава Ізраїль) – Львів (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 02.03.2020 до 28.03.2020);

Київ – Одеса (Україна)– Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень; строк дії права: з 20.01.2020 до 28.03.2020).