Повідомлення про проведення публічного громадського обговорення проєкту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила та порядок аеронавігаційного обслуговування. Управління аеронавігаційною інформацією»

Map Unavailable

Дата: 18.01.2021 - 16.02.2021
Час: 10:00 am - 10:30 amДержавна авіаційна служба України пропонує для публічного громадського обговорення проєкт наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила та порядок аеронавігаційного обслуговування. Управління аеронавігаційною інформацією» який було оприлюднено 11 січня 2021 року на офіційному веб-сайті Державіаслужби у рубриці «Регуляторна діяльність» > «Проєкти регуляторних актів на 2021 рік».

Метою прийняття наказу є приведення положень нормативно-правових актів України з питань аеронавігаційного обслуговування у відповідність до стандартів і рекомендованої практики ІСАО та вимог ЄВРОКОНТРОЛЮ в частині, що стосується підвищення ефективності розробки та застосування управління аеронавігаційною інформацією.

 

Можливі наслідки прийняття наказу на ключові питання заінтересованих сторін:

впровадження нормативно-правового врегулювання правил та порядку аеронавігаційного обслуговування при управлінні аеронавігаційною інформацією, що надає можливість узгодження процедур в сфері обслуговування та управління аеронавігаційною інформацією, визначення рамок надання однакових послуг в області аеронавігаційної інформації в майбутній системі управління аеронавігаційною інформацією, а також закладання основи майбутніх технічних вимог;

підвищення статусу України як авіаційної держави з національним авіаційним законодавством, що відповідає стандартам і рекомендованій практиці ІСАО.

 

Надання письмових пропозицій та зауважень до проєкту Наказу та заявки на участь приймаються до 10 лютого 2021 року включно електронною поштою за адресою: Oleksandr.Kamashev@avia.gov.ua.

 

Дата та час проведення публічного громадського обговорення:

16 лютого 2021 року 10:00;

он-лайн конференція (WEBEX);

ідентифікатор та пароль конференції буде надано додатково у день конференції.

 

Звіт про результати публічного громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Державіаслужби не пізніше, ніж через два тижні після прийняття рішень за результатами обговорення.