Нормативні документи / Regulations

АПУ_Обслуговування АНІ_№ 582 від 13.05.2019

Наказ №217 від 04.02.2020_Відповідальні за наповнення AIP

Наказ від 07.12.2020 №1995 _Про внесення змін до наказу від 04.02.2020 №217

Додаток до наказу від 07.12.2020 №1995 _Про внесення змін до наказу від 04.02.2020 №217

З метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та на час карантинних обмежень, Державіаслужба встановлює тимчасову процедуру погодження Інструкцій з виконання польотів в районі аеродромів, вертодромів, постійних злітно-посадкових майданчиків (далі – ІВП) та Інструкцій з використання повітряного простору постійних пунктах запуску аеростатів, полігонів, військових стрільбищ, кар’єрів, пунктів запуску метеорологічних радіозондів (куль-пілотів) та пунктів проведення стрільб, зокрема, з метою здійснення впливу на метеорологічні процеси в атмосфері (далі – ІВПП) та поправок до них.

1. Експлуатант надає на попередній розгляд ІВП/ІВПП або поправки до них разом із супровідним листом електронною поштою до управління аеронавігації на адресу vitaliy.simak@avia.gov.ua.

2. Управління аеронавігації по електронній пошті надає ІВП/ІВПП або поправки до них на розгляд та надання зауважень до структурних підрозділів Державіаслужби, які зазначені у картці погодження до інструкції.

3. Після отримання інформації від структурних підрозділів Державіаслужби щодо результатів попереднього розгляду ІВП/ІВПП або поправок до них Управління аеронавігації направляє лист до експлуатанта щодо попереднього погодження ІВП/ІВПП або поправок до них та надає зауваження у разі їх наявності.

4. Після отримання листа та усунення зауважень, якщо вони надані, експлуатант електронною поштою на адресу vdz@avia.gov.ua надає на погодження ІВП/ІВПП або поправки до них разом із супровідним листом та документами, що підтверджують необхідні погодження іншими організаціями.

5. Управління аеронавігації надає ІВП/ІВПП або поправки до них до структурних підрозділів Державіаслужби, які зазначені у картці погодження до інструкції, на погодження по системі електронного документообігу.

6. Після погодження ІВП/ІВПП або поправок до них структурними підрозділами Державіаслужби управління аеронавігації надсилає з офіційної електронної адреси vdz@avia.gov.ua лист експлуатанту про погодження Державіаслужбою ІВП/ІВПП або поправки до них.