Висотні перешкоди / High rise obstacles

Інформація про штучні висотні перешкоди надається відповідно до вимог пункту 5.3.3.4.3 Додатку 15 «Обслуговування аеронавігаційною інформацією» ІСАО.

Додатково, забезпечується інформація про перешкоди з відносною висотою 84-99 м, висотних перешкод на території суміжних держав на відстані до 50 км від Державного кордону України, а також намірів будівництва висотних споруд

Вимоги до якості наведеної інформації тотожні вимогам до якості аеронавігаційних даних району 1, наведених у пункті 5.3.3.2.2.3, Добавленні 1 Doc 10066 «Управління аеронавігаційною інформацією» ІСАО. Обсяги даних про перешкоди відповідають вимогам ENR 5.4. Добавлення 2 Doc 10066 «Управління аеронавігаційною інформацією» ІСАО.

Інформація про висотні перешкоди надається виключно для інформаційних цілей. Публікація інформації про перешкоди району 1 на сайті Державіаслужби має на меті динамічний збір та обмін інформацією про висотні перешкоди для подальшого аналізу спеціалізованим топографо-геодезичними установами та не призначена для операційного використання, зокрема для використання у програмних засобах.

Офіційно інформація про висотні перешкоди публікується у розділі ENR 5.4.Збірнику аеронавігаційної інформації України

Для отримання електронних даних про місцевість та перешкоди для операційного використання слід звертатися до спеціалізованих топографо-геодезичних установ та Служби аеронавігаційної інформації Украероруху.

Додаткова інформація та зворотній зв’язок забезпечено через обліковий запис за посиланням https://www.facebook.com/highriseobstacles.