Висотні перешкоди

Файли з інформацією про висотні перешкоди надаються відповідно до вимог пункту 5.3.3.4.3 Додатку 15 «Обслуговування аеронавігаційною інформацією» ІСАО.

Файли з інформацією про висотні перешкоди містять дані по штучно створених перешкодах на території України з відносною висотою вище 100 м, які потенційно можуть вплинути на аеронавігацію повітряних суден, зокрема за правилами візуальних польотів. Точність, роздільна здатність та цілісність аеронавігаційних даних відповідає вимогам до якості аеронавігаційних даних району 1, наведених у п.5.3.3.2.2.3 та Добавлення 1 Doc 10066 «Управління аеронавігаційною інформацією» ІСАО. Обсяги даних про перешкоду відповідають вимогам ENR 5.4. Добавлення 2 Doc 10066 «Управління аеронавігаційною інформацією» ІСАО.

Інформація про перешкоди надається виключно для інформаційних цілей. Публікація інформації про перешкоди району 1 має на меті збір інформації
про перешкоди від суб’єктів, що є власниками таких об’єктів та інших суб’єктів, що мають відповідну інформацію про перешкоди, тому дані про перешкоди знаходяться в стані наповнення і не є повними. Інформація про перешкоди не призначена для операційного використання, у тому числі для використання у програмних засобах.

В аеронавігаційних цілях інформація про висотні перешкоди публікується у розділі ENR 5.4.Збірнику аеронавігаційної інформації України

Для отримання електронних даних про місцевість та перешкоди для операційного використання слід звертатися до спеціалізованих топографогеодезичних установ та САІ Украероруху.

скачати дані в архіві можна за посиланням : HighRiseObstacles