Авіаційний Портал

Веб-портал Державної авіаційної служби України

Належна реєстрація цивільного повітряного судна є однією зі важливих складових регулювання системи підтримання льотної придатності.

Реєстрації в Державному реєстрі цивільних повітряних суден України підлягають цивільні повітряні судна відповідно до Додатку 7 до Конвенції про міжнародну цивільну авіацію 1944 року.

Державний реєстр цивільних повітряних суден України ведеться уповноваженим органом з питань цивільної авіації України (Державною авіаційною службою України).

Заявка на реєстрацію повітряного судна і видачу свідоцтва про реєстрацію зазвичай ініціює процес встановлення льотної придатності такого повітряного судна.

Заявку на реєстрацію повітряного судна може подати власник (фізична особа резидент або юридична особа України) або уповноважена власником фізична особа резидент або юридична особа України (за відповідних повноважень).

Для реєстрації повітряного судна в Державному реєстрі цивільних повітряних суден України необхідно виконати вимоги та процедури встановлені Авіаційними правилами України, Частина 47 «Правила реєстрації цивільних повітряних суден в Україні», надати заявником заповненої заявки з зазначенням необхідної інформації та документів (відповідно до переліку).

Не підлягають реєстрації у Державному реєстрі цивільних повітряних суден України:

1) повітряні судна, зліт яких здійснюється за допомогою ніг пілота (дельтаплани, параплани, мотопараплани тощо);

2) метеорологічні радіозонди та кулі-пілоти, що використовуються виключно для метеорологічних потреб;

3) безпілотні некеровані аеростати без корисного вантажу;

4) безпілотні повітряні судна, максимальна злітна вага яких не перевищує 20 кілограмів і які використовуються для розваг та спортивної діяльності.

АНКЕТА

анонімного опитування щодо наявності корупційних ризиків  у діяльності Державної авіаційної служби України

Дякуємо Вам за сповіщення