Повідомлення про громадське обговорення проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації постачальників послуг з наземного обслуговування»

Державіаслужбою опрацьовано всі надані юридичними та фізичними особами пропозиції щодо проекту наказу Державної авіаційної служби України «Про затвердження Авіаційних правил України «Правила сертифікації постачальників послуг з наземного обслуговування» (далі – проект наказу).

Відповідно до Звіту про результати публічного громадського обговорення проекту наказу 24 вересня 2018 року об 11.00 в приміщенні Міністерства інфраструктури (к. 303) буде проведено повторне громадське обговорення з аналізом всіх отриманих зауважень та пропозицій.

Бажаючих взяти участь в обговоренні просимо направити заявки на адресу електронної пошти Viktor.Kordianin@avia.gov.ua. У заявці необхідно зазначити прізвище,ім’я та по батькові, посаду та найменування організації. Заявки приймаються до 12.00 20 вересня 2018 року.