Повідомлення про оприлюднення наказу Державіаслужби «Про затвердження Авіаційних правил України «Доступ на ринок послуг з наземного обслуговування в аеропортах»

Державною авіаційною службою України розроблено проект наказу «Про затвердження Авіаційних правил України «Доступ на ринок послуг з наземного обслуговування в аеропортах» (далі – проект  наказу) з метою забезпечення вільного доступу на ринок наземного обслуговування та забезпечення вільної конкуренції та рівноправності. Приведення        нормативно-правових актів у відповідність до законодавства України та Ради Європейського Союзу.

Проект наказу розміщено на офіційному сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Проекти регуляторних актів на 2020 рік.

Аналіз регуляторного впливу розміщено на офіційному сайті Державіаслужби (www.avia.gov.ua) у розділі Регуляторна діяльність => Аналізи регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань до проекту наказу просимо надсилати протягом 30 календарних днів за адресою:

 

01135, м. Київ, пр. Перемоги,14 тел./факс 351-52-33

e-mail: Viktor.Kordianin@avia.gov.ua